bugün

Medeni avrupa da işkencenin kralı, dünyanın abisi abd de idam cezası var.
Kısaca bu orospu çocuğunun katli vaciptir.
hakli tiptir.

ulan amerikada gecen sene mi ondan once ki sene mi ne orospu cocugunun biri irkci sebeplerden dolayi cogunlukla siyahlarin gittigi bir kiliseye ates acip 9 kisiyi katletti. adami yakalayan polislerin hicbiri adama tekme tokat dalip dayak atmadi. ve bu tur olaylar amerikada her sene oluyor. fail direnis gostermedigi surece kimse herifi tekme tokat dovmuyor. klavye delikanliligi ile bu is olmaz. iste o yuzden amerika medeni sen ortadogu comarisin.
(bkz: terörist sevici)
Dövmüşler mi ? Niye yaşıyor anlamadım ben.
biz ortadogu comariyiz kardes siktirgit anavatanına o zaman denilesi tiptir. genelde her bi sikime duyar kasar.
bu yakalanan orospu çocuğunun ülkemizde olan bağlantıları yüzünden ciddi şekilde yargılanmasını bekleyen sığır var mı ?

bakalım bu işidcileri 3-5 öfkeli genç olarak nitelendiren güruhla ilişkisi var ise anlarız alacağı cezadan.
bakalım ne kadar konuşturulacak, ne kadar susturulacak hep beraber göreceğiz.
Ne bekliyorsunuz, operasyon esnasında "beyfendi bizimle emniyete kadar gelebilir misiniz?" diye bi soru sorulacak ve o da kendi isteğiyle mi gelecekti yani.
geçelim bunları.
şu an zırlayan o mallardan birinin iphone'unu gasp etseydi abartmıyorum idamını isterlerdi. Böyle de şeref yoksunu insanlar bunlar.
Dünyanın sonu gelcek o bacı ölenlere de aynı tweet i atmış mı?
teröristin hali arbedede olmuş olabilir gelip alın beni diyecek hali yok arbede olur orda da o hale gelir onda sorun yok. ama yerde yatan adamın kafasına basmak orda terörist de olsa hakları var her suçlunun hakları vardır. hani yerdeki adamın kafasına basma olmasa bir şey demicem de o pozu verince biraz şova kaçılmış görünüyor. bir de bu yapılanların biri bile bu ülkede tecavüzcülere hele ki çocuklara yapanlara yapılmadı bakın orda bunları yapsa kimse bir şey demez arkasında durur ama şu an saçma bir hareket olmuş.
15 temmuzda yüzü morartılan darbeci komutanlar için ağlayan tiple aynı görevi üstlenmiştir.
Ne yazık ki kürtlerin sol görüşlü kesimidir..

Çoçuklar ölüyor diye ağlayan karaktersizler, reina'da ölenler kendilerinden olmadığı için üzülmüyorlar. Onları üzen tek şey, işidci ortaklarını bu şekilde görmektir.. Bu humanizm değil düpe düz orospu çoçukluğudur.
hala bu tatlı su hümanistlerini görmek güldürüyor. Bunlara göre pkk eylem yapınca da, "demokratik devletteyiz herkes eylem yapabilir." derler. Çarşı izninde arkasından kalleşçe vurulan bu vatanın askeri için tek kelime duyamayız ağızlarında, hani hümanisttik?

Samimiyetsiz ve yapmacıksınız. Çıkın şu duygu aleminden, herkes kardeştir hebele hübele söylemlerinizi bırakın artık. Değil kardeşim herkes kardeş değil işte, sen akılcı davranmazsan sen toprağının çıkarını düşünmezsen, kendi insanın ölünce, "yaşasın hümanizm" diye bağırıp başka insanların ölümüne karşı 3 maymun oynarsan kusura bakma kardeşim sen hümanist değilsin, üzgünüm.

Hümanizm daha en başta sınırlıdır, sınırsız hümanizm yoktur sadece bir hayaldir, olmayacak olandır. Eğer sen kendi sınırlarını kaldırırsan teröriste de insan muamelesi yaparsın, insanlığı (!) öne çıkarmaya çalışırsın.
hazır yakalamışsınız anasını sikseydiniz ya ! direndi, karşı koydu falan diyip ağzını burnunu kırılmadık yerini bırakmayacaktınız be aslanlarım, şimdi insani yargılama ıvır zıvır çıkartırlar elletmezler orospu çocuğunu.
şiddet gördü diye ağlayan kimse siktirsin gitsin, kalaşnikofla yakından vurulan birisi nasıl oluyormuş bir öğrensin.
Keşke 3 yaşında bebeğimize tecavüz edildiğinde, gencecik kızlarımızın tecavüz edilip öldürüldüğünde, onlarca askerimiz şehit olduğunda da bu kadar duyarlı olsaydınız.
basit ikiyüzlü hümanist kafasıdır.

çok klişe olacak ama orda ölen senin kardeşin, kuzenin, annen, baban da olabilirdi.

annemi vurmuş ama hukuk devleti burası, biz de muhasır medeniyetler seviyesindeyiz, vurmayın mı diyeceksin?

eğer ki diyeceksen tebrikler hümanist kardeş. az bile yapılmış, işkencenin en babasını hak etmiş bir ittir bu, ellere sağlık.
yersiz. evet kardeşim zaten adalet mükemmel işliyor ülkede, evet hukuk devletiyiz evet.

ya ne anlatıyorsun sen amına koyim, insanları taradı bu orospu çocuğu. ben nasıl insansam ve duygusal davranabiliyorsam, meslektaşları o olaydan daha 15-20 gün önce ölmüş bir polisin duygusal davranması da gayet normal.

bırakın bu tatlı su hümanizm ayaklarını.

ayrıca yok bunlar komünisttir, berkin'e ağlayanlardır falan şeklinde entryler görüyorum. sizin de ayrı belanızı sikeyim. konunun bir çocuğun ölümüne üzülmekle ne ilgisi var?
suç işleyen herkes şiddeti haketmiştir.
işin kötü tarafı bu tipler ota boka muhalefet olarak kendilerini bu ülkenin aydınları sanıyor.
insan olmayana hümanistlik gösteren tip. çelişkilerinde boğulsun.
Bizim ülkemizde çok var bu tip insan. Şiddet görücek tabi. Onun yaptığı şiddetin yanında polislerin yaptığı şiddet bile sayılmaz.
yakalanan teröristin şiddet görmesi kadar doğal bir şey yok.o reinada o kadar insani öldürüp kaçtığına göre sizce de bu az değil mi? .. lakin şöyle bir durum sezdim bir fotoğrafta adamin kafasına ayağıyla basan birini gördüm, işte bunun yanlış olduğunu düşünüyorum.
abd polisinden örnek verip; bak abd de bile nasıl katiamlar olduğu halde polis zanlıyı hiç dövmüyor diyenler olmuş. doğru abd polisi dövmüyor,direkt çekip vurur.
bence bu yapılan az bile, onlarca masum insanı hunharca katleden bir cani için.
yoksula yardım etmeyen ama her boktan da duyar kasmayı görev bilen tiptir.