bugün

Pek yabancı dizi sayılmaz.bazı bölümleri çocuksu ve çöptür.ama bazı bölümleri gerçekten sağlam güldürür.

(bkz: rick and morty)
the walking dead demiycem dizi arka sokaklar'a döndü kaçıncı senesinde hatırlamıyorum bile.
Friends.
la casa de papel'in olmaması ilginç.
Liste yenilendi;
(bkz: yabancı dizi tavsiyesi/#39517717)

Aralık ayının dizisi;

(bkz: Elite)
Tekrar lost derim.
Person of interest
American horror story
Cold case.
Oz
Mr.robot
Black mirror
Yapay zeka, bilinç, varlığının doğasını sorgulamak
(bkz: westworld)

Aile, kardeşlik,ayrılma ve bir araya gelme, biraz da hayalet
(bkz: the haunting of hill house)

Mini dizi, agatha christie, ada, cinayetler
(bkz: and then there were none)
Bundan önce mr. Robot black mirror oz vs. Dizilerini izledim. Bunları aratmayacak ingiliçce güzel dizi önerilerinize açığım.
Vikings
Marco polo
Narcos
Narcos mexico(eehh)
Better call saul.
black mirror
westworld
breaking bad
reign
la casa da papel
13 reasons why
2 broke girls
game of thrones
friends
how ı met your mother
peaky blinders
merlin
sherlock
stranger things
skins
shameless
my mad fat diary
the crown
gossip girl
american horror story
bojack horseman
vikings
spartacus
Rick and morthy.
Yahu çıkın şu koyunluktan ya. Popüler diziler istesem gider en çok izlenenlere bakar; lost, prison break, breaking bad, la casa de papel felan izlerim. inanın bu tür dizileri izlemek istesem de öneriye tavsiyeye ihtiyaç duymam.
Bıktım sürü psikolojinizden.
Suits de güzel dizi.
californication tavsiye edebilirim. 20 dakikalık bölümleri olan ve charles bukowski tipli bir ana karaktere sahip.
şuyabancı dizi izlemeye bu yaz başladım shameless ve californication izledim ikisini de zevkle izledim tavsiye ederim.
Yazdıklarını izlemediğimden çok da yorum yapamayacağım ama bence bu sefer sitcom izle... benim ön yargım vardı ama friends ile kırıldı, sonrasında how i met your mother ve simdi de the office izliyorum(the office herkese hitap etmeyebilir, onu da söyleyeyim.)

Friends izle.

Haa eğer yok millete uyayım, süper dizi olsun diyorsan lost izle, sonlarda boku çıkıyor ama sona kadar yardıra yardıra gidersin.
günde iki bölüm seinfeld moral düzeltir.
11.22. 63 isimli diziyi izleyin. zaman yolculuğunu anlatan mini dizi. meraklısı kaçırmamalı.
sadece peaky blinders.
Breaking bad baba buradan başlarsın. Devamını yazar arkadaşlar listelemişler seç beğen izle.
sons of anarchy (jax teller için izlemeye değer)
suits (harvey ve mike efsaneler)
how i met your mother (barney stinson için izlenir)
californication (favorilerimdendir)
house of cards (siyaseti çözmek için izlenebilir)
friends (eğlenceli himym alternatifi).
lost.

ilk başladığımda durmaksızın, uyumaksızın tek sezonu bitirdiğimi biliyorum. eski ama efsane olan bir dizi.
popüler dizileri zaten herkes tavsiye etmektedir ve ayrım yapmadan izlemekte fayda var. benim gibi 35 üstü yazarlardan gelebilecek listeye de bir göz atmanızı tavsiye ederim. ilk sırada (bkz: battlestar galactica) ve sonrasında (bkz: the sopranos) gelecektir. (bkz: six feet under) ise depresyona sokar.
bulunduğunuz moda göre dizi izlemekbir metod olabilir. zihinleri sorgulayan diziler tercih edilebilir. çerez niyetine de takılacağınız diziler olabilir. seçim sizin.
Homeland.