bugün

Ya hepsin ya hiç , ya Türksün ya miç . Türk olmak üstün olmak için kafidir . Başbuğ Atatürk .
allah ırkçı değildir.
Irkçı söylem.
Allah belanızı versin.
ismet özelin bakış açısına yakın. Ya türksün ya amerikan diyor o. Benzer.
Tarihe bakıyorum Türk ırkından daha şerefli daha şanlı bit ırk göremiyorum. Dini buna karıştıran yazarlara da cevabım yine dini dogru yaşayan yaşatan Türklerdir.
sadece türk tarihi okuyan vede sadece milli kitaplardan okunursa beklenebilecek bir durumdur. islam öncesi devletlerin ekseriya cihangirlik davasıyla maksatsız sefer ve fetihlerle çok kişinin canlarını yakmılardır neresi şeref bunun elbetteki hepsi öyle değil vede diğer kavimlere nazaran en hümanist toleranslı millete sahibiz ama bu kusurlarınıda benimseyeceğimiz vede bunları kanımızdan bileceğimiz safsatasını doğurmaz. ırkçılık dünyada ortaya atılmış en aptalca fikirdir tabiki bizim içimizdeki bir çok üst düzey nadanımız islamı imha etmek hareketine kalkıştığı için yerine bir fikir benimsemek ve benimsetmek ihtiyacı hissetmiştir bununda ancak türklük olduğu kanaatine varmışlardır bazı gafillerde gayet hoş benimsemiştir. müslümanın ölçüsü herzaman islam olur milletinin meziyetiyle iftihar edebilirsin baban cömert bir kimse ise elbette gurur duyarsın sende tarihinle gurur duy fakat bunu farklı yerlere çekme kanından kemiğinden bilme bir problem olmaz.
tam anlamıyla saçma olan söylemdir.tanrı ırkçı değil ve insanlarda olmamalı,şansa bağlı olan bu durumu bir fırsata yada ezikliğe çevirilmemelidir.
Doğru tespit, aq kürdoları yine gelmiş.
görsel
Ne boş adamlar car amk savah sabah.
biz slogan milletiyiz.

-ya hepsin ya hiç...- diye başlayan slogan var ya hani,

japonlar o sloganı teknoloji devi olarak atıyorlar,

almanlar en iyi sanayiye sahip olarak atıyorlar o sloganı,

ingilizler yüzyıllardır dilediği halkı parçalayıp yönetmesiyle atıyorlar o sloganı,

ruslar boğazdan geçen her savaş gemisiyle o sloganı atıyorlar,

biz de ülkü ocaklarında çay içerek atıyoruz.

bu ülkenin miting gezen değil, okuyan, bilim ve sanat icra eden gençlere ihtiyacı var.
(bkz: Ya ya ya şa şa şa)
ben de türküm ama gram türklüklüğümle övünç duymuyorum açıkçası, ben de bir hiçim o zaman. insanların kendini ırk üzerinden yüceltmesi bayağı bir acizlik.
insanlar arasında alt üst ilişkisini kaldırıp hiyerarşiyi tamamen yok etmedikçe insanlar asla hakkettiği şekilde yaşayamayacaklar.
ırkçılık, dinler hep buna örnek.
Irkının kölesi olmak aptallık.
Yani bunu anlamak zor mu?
insanları dini ırksal ve kültürel alanda dışlamak asıl hiçligin kendisidir.
bu sözü söyleyen vatandaş kadıköylüdür ve türk değildir ne ironik.
bunu bildiği için soyundan üç nesil türkse ötesini karıştırma dermiş.
Kürdüm ve hiç olan sensin..!!
ya bir insan ciddi ciddi bir ırkın nasıl diğer ırklardan üstün olduğunu düşünür adhaghaha pskolojik sorunlarınız var

pisliğinizde boğulun.
insan kendi seçmediği özelliklerinden ne övünç ne utanç duymamalıdır.
Pembe gözlüklü, bali çekmiş kişi beyanı.

Bu zihniyet, evrende salt kendi ırkının yaşadığını ve dünyanın bu ırkın etrafında dolaştığını sanır.

En ulu, en şahane, en kallavi, en yüce ırk onun ırkıdır, gerisi çöptür.

Aloooo!insan mıyız?!
türkçülerin mottosudur. yaratıklar sizi.
ya türksün ya piç daha doğrusudur.