bugün

Hayrını görün inşallah.

Benimle aynı dönemde Xiaomi alanlar çok memnun. Sonra alanlar da. Ben Huawei uygun diye Huawei almıştım.
Sanırım kendisiyle 4. Yılımız, en ufak bir problemi olmadı.
Öyle ki çevremde Xiaomi 9 alıp sorun yaşayanlar olmasına rağmen 8 pro canavar çıktı.

Ki o dönemde dahi f/p telefonuydu.
Hayvan gibi oyun da oynasam donmaz.

Cağnım telefonum, maşallah.
128 GB neyime yetmiyor, ek hafıza ile 512 GB.
6-8 GB ram.

Tek kusuru sanki kamera eskisi kadar iyi değil gibi. Şu an 64 MP netliği yok.
O da halledilir diyorlar ama uğraşmadım.
herkesin cebinde olan telefon.
Bizim aileden bir kaç kişinin kullandığı telefon. Gayet de kullanışlı.
Pro yerine note 8 almıştım. Mediatek işlemci hakkındaki kara propagandalara kulak verip. Alsam pişman olur muydum bilmem ama 1.5 sene oldu redmi note 8den memnunum. 1 gün bile üzmedi.
kullanmakta olduğum telefon, memnunum.
Bir dönem evde akıllı tv cihazını kullandığım ve hiç beğenmediğim xiaomi markasının asla tercih etmeyeceğim telefonu.

Telefon almak mecburiyetinde kaldığımda ya mecburen iPhone alcam yada yurtdışından sony falan alcam.
Böyle giderse ben bunu bı 6 yıl kullanırım dediğim telefon. Hem ucuz(ben alırken ucuzdu en azından) hem sağlam telefon. 40 kere düştü tık yok.
Herhangi bir sorun yaşamadığım, ucuz etin yahnisi olmayan telefon. Evet satın aldığımda 2100 TL ödemiştim fakat şu an fiyatı 3400 civarında.

Telefon fiyat performans canavarı. Eğer şu dönemde alacaksanız üzerine 400 TL daha koyup redmi note 10 pro almanızı tavsiye ederim.
Kullanmakta olduğum ve hâlâ gideri olan telefon. Kamerası iyidir. Bu pahalılıkta 2-3 yıl daha gideri var. Umarım MIUI 13 güncellemesini de alır.

MIUI 12.5 ile kamerada iyileştirme yaparsa uzunca bir süre daha kullanılır.
En iyi f/p telefonu.
Telefon gibi telefon. Ayfonun 10 bin TL'lik telefonunu tokat delisi yapar.
sakın bu telefonun performansına aldanıp note 9 almayın çöptür. kullananların bir çogu miu 12.5 bekler bir ümit .
Pro olmayan note 8 i daha bir buçuk ay önce n11 den 1900 e almıştım şimdi yine aynı sitede 2700.
fiyatı acayip artmış olan telefon. mediatek işlemci kullanıyor. orta segment telefonların en iyisi olarak gösteriliyor.
30-40 gün önce 2000 liraya bulunabiliyorken şimdi 3000 bin lira olmuş.
iyi zaman aldık desene. Bundan bir ay önce falan aldığım telefon.
türk lirasının değer kaybından sonra zam gelmiştir. ama amkpelileri etkileyemecek zamdır. onlar her zaman 5000tlik telefon alıyorlar.
aslinda yine satin alinir diger telefonlarla karsilastirildiginda.
son yapılan güncelleme ile fiyatı 500 tl daha artmış.
snapdragon 835 li mi6 kullanıyorum. Pubg yi snapdragon 835 kadar iyi oynatacağından emin olamıyorum yokmu bunun fps ölçeri falan bilgisayarlardaki gibi. işlemcisinin mediatek olması kıllandırıyor malesef.
bir telefon. arttıyorum. sadece telefon özelinde değil. son yıllarda ki ürün kataloglarının hepsinin fiyat performans lideri. maşallah diyelim.
Efsane pupg oynuyor.
EVET.
duygusal hisler beslediğim telefon modeli. sanırım piyasanın en iyi f/p ürünü.
tam bir fiyat performans telefonudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar