bugün

8.8mm kalınlığa ve 200 gram ağırlığa Sahip telefon. 8 çekirdekli Helio G90T işlemci, LPDDR4X tabanlı 6 GB RAM ve sıvı soğutma sistemi var.
benim de almayı düşündüğüm telefon.
kullananlar adamakıllı yorumlar bıraksın lütfen.
Giriş seviyesi modellerin bile 128/6 gb depolama seçeneğiyle geldiği, 40 mp kameralı telefonların havada uçuştuğu, kısaca telefonun sınıfını belli eden tek özelliğin işlemci olduğu bir dönemde mediatek işlemciyle çıkmasını hatalı bulduğum telefon.
bozulan gm5 telefonumdan sonra almaya yeltendiğim ama bilgisayar ihtiyacımın daha ağır basmasıyla hala nokia c6-01 kullandığım şu dönemde hasretle fotoğraflarına baktığım telefondur.
Göklere çıkarılan çin malı telefon. Ne olursa olsun bir çinli eli değiyorsa 5 para etmez. Geçen çakmağı evde unutmuşum 1.5 liralık çakmak çinli diye 4 lira verip başka aldım.

canlı canlı hayvan yiyen bu yamyamlara 1 kuruş vermem.
Canlı canlı hayvan yiyenlere para vermeyenlerin, canlı canlı insan kıyan abd ye para yedirmeyi tercih ettiği telefon.
8 ay önce xiaomi redmi note7 aldım tereddüt ederek. Şu ana kadar memnunum hiç bir sıkıntı yok.
miui 11 baya hoş görünüyor.
telefonu gün içinde elimden düşürmeme rağmen bir günü tam çıkarıyor. arada oyun da oynuyorum. ona rağmen bir gün gidiyor. pek kullanmayanı 2-3 götürür.

kamerası da gayet güzel. samsung telefonlardaki gibi yaklaştırınca görüntü kalitesi düşmüyor. 64 mp kamerası var. gayet güzel. ön kamera 20 mp ve gayet iyi. arka kamerada gece modu var ama gece modu olmasa dahi düşük ışıkta iyi iş çıkarıyor. tam bir f/p canavarı. amiral gemileriyle yarışır düzeyde. 6 gb ram sayesinde oyunları da hiç kasmadan oynamak mümkün.
almayı düşündüğüm telefon. bilen varsa performans ve fiyat hakkında bilgilerinize açığım. güzel duruyor sanki.
bilisimci olarak söylüyorum. alın aldırın. p/f oranı mükemmel.
Fiyat performans ürünüdür.
günümüz şartlarında çoğu özelliğiyle gayet güzel telefondur.
tam bir fiyat performans telefonudur.
duygusal hisler beslediğim telefon modeli. sanırım piyasanın en iyi f/p ürünü.
Efsane pupg oynuyor.
EVET.
bir telefon. arttıyorum. sadece telefon özelinde değil. son yıllarda ki ürün kataloglarının hepsinin fiyat performans lideri. maşallah diyelim.
snapdragon 835 li mi6 kullanıyorum. Pubg yi snapdragon 835 kadar iyi oynatacağından emin olamıyorum yokmu bunun fps ölçeri falan bilgisayarlardaki gibi. işlemcisinin mediatek olması kıllandırıyor malesef.
son yapılan güncelleme ile fiyatı 500 tl daha artmış.
aslinda yine satin alinir diger telefonlarla karsilastirildiginda.
türk lirasının değer kaybından sonra zam gelmiştir. ama amkpelileri etkileyemecek zamdır. onlar her zaman 5000tlik telefon alıyorlar.
iyi zaman aldık desene. Bundan bir ay önce falan aldığım telefon.
30-40 gün önce 2000 liraya bulunabiliyorken şimdi 3000 bin lira olmuş.
fiyatı acayip artmış olan telefon. mediatek işlemci kullanıyor. orta segment telefonların en iyisi olarak gösteriliyor.
Pro olmayan note 8 i daha bir buçuk ay önce n11 den 1900 e almıştım şimdi yine aynı sitede 2700.