bugün

ps4 ün açık ara tokatladığını düşündüğüm oyun konsoludur.
Çok güzel bir konsol ve kullanışlı oyun oynamak için bire bir.
ne oldugunu bile bilmedigim oyun şeysi. Az önce garanti Bankası tarafından 300 tl indirim kodu geldi. Benim hiç bir alakam olmadığı için konsolu almak isteyene kodu verebilirim.
garanti bankasından teknosada geçerli 300TL indirim koduna sahip olduğum oyunkonsolu..ilgilenenler iletişime geçebilir.
Microsoft bugün resmi YouTube kanalından yayımladığı bir video ile Xbox One'ın 1TB'lık versiyonunu oyunculara tanıttı.

Genişletilmiş sabit disk kapasitesinin yanı sıra, üzerinde 3.5mm stereo jak girişi olan yeni gamepad'ini de tanıtan Microsoft, 1TB'lık Xbox One harici olarak bu gamepad'i 65$'a satışa sunacak.

1TB'lık Xbox One ise 400$ fiyat etiketi ile sahiplerini bekliyor olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=Q86LNWlQEg0
microsoftun yeni jenerasyon adı altında 900p oyun oynatan xbox 360 oyunlarınıda çalıştıran konsolu tabi ki ps4 e rakip bile olamaz.
valla 360 ps3'ün eline veriyodu ama xbox one, ps4'ün gerisinde resmen... kinect'ten başka artısı yok bence. bir de forza serisi belki...
Bugün aldığım cihaz. Kullanıcısı varsa sormak istediğim sorular mevcut.
aralık ayında bir oyunun * aşkına aldığım ve çok beğendiğim oyun konsoludur. yıllarca 360 kullanmış biri olarak farkı çok net hissettirdi. işlemci, ram, vs hakkında yorumlar iyi güzel ama kimse sormuyor elleri palet olan benim gibi kişiler için grafik kartı mı yoksa remote mu daha önemli?

ps2 nin o dual shocklarından iki tanesini oyun gazıyla ikiye ayırmış ve bundan dolayı çok ağır hakaretlere uğramış bünyem xbox ile yeniden doğdu resmen. tek beğenmediğim olay kasası. üç tane laptop üst üste koyduk daha kalındı. 360'ın kasadan sonra pek göze güzel gelmedi açıkçası.

bigger is better diyor ve tüm sevenlere saygılarımı sunuyorum.
yakın zamanda alacağım konsoldur.

playstation 4 ü ilanını verdim satıyorum. sikerim böyle konsolu. bir bokunu göremedim.

baştan yanlış yaptık en başından xbox alacaktık.
Başarısız olan konsol.Ps4 çok fark attı satış rakamlarında.Xbox 360 gibi kapışamadı.
Eşimin üzerine kuma getirdin, benden daha çok onunla ilgileniyorsun dedigi elektronik eğlence cihazı.
bumper tuşlarına basmamak için fifada plase atamadığım kontrolleri bulunan konsol. evet sözlükçe derdimi sikebilirsiniz ancak neden bilmiyorum bu bumper tuşlarına basmak aşırı sinir bozucu tak tak ses çıkması öküz gibi kuvvet uygulamamız gerekmesi filan sevemedim sözlük... ps4 ün yanına kardeş olarak bir adet xbox one edindim ama bi haftadır pek iyi geçindiğimizi söyleyemem sanırım satıp kırık bi ps3 ve ya kırık 360 alıcam takas düşünürseniz mesaj atabilirsiniz...
Çıkan oyunlar çok yetersiz. Exclusive mexclusive de yok hepsini pc'ye de çıkarıyolar.

Sadece tekken 7 çıkacağı için alınır dövüş oyunları fanları tarafından.

Başkada bir esprisi yok ps4 hertürlü ezip geçiyor.

Almayı düşünüyorum vatanda 898 liraya satılıyo fakat alsam ne yapıcam yani oyun yok.

Tekrar tekrar oynanabilen oyunları seviyorum.
Ama öyle oyunlarda pek fazla yok xbox da.

360 oyunlarını oynatması güzel ama bilemedim yani.

Ufc 2 olması güzel birşey forza 6 güzel başkada bişey yok.

Ps4 alsam o da 1079 liraya satılıyo sıfırı ama oyunları aşırı pahalı. Üstelik aylık üyelikle xbox kadar güzel oyunlar vermiyo diyo herkes.

Bilemedim valla...
satış adeti 25-30 milyon olan oyun konsolu.
Hala şu kıytırık konsolu PS4 ile kıyaslayanlar var, açın yaptıkları exclusive oyunlara bakın kalite farkını görün, bunlar anca elinde ki oyunlara devam oyunu çıkarsın, yenilik sıfır. Oyunlarının çoğu pcde de olan bir konsola para vermek mallıktır.
Sevdigim bir iki Amerikan malı arasında.
türkün konsolu PlayStationdur. aksini iddaa eden nintendocudur.
One x dışında çöp olan konsol. PC oyuncuları da aklını başına alıp One X almalı.
görsel