bugün

zirvenin türk sanat müziği konusunda repertuarı en geniş yazarıdır diyebileceğim yazardır. hatta sadece tsm değil bilimum nostaljik pop, slow vs. dallarında da winamp playlistlerimle yarışacak seviyededir. rakı kadehimi en çok tokuşturduğum, ağzıyla içmesini bilen adamlardandır. *
batıkenti sevmiyorum dedikten sonra büyük şoka girdiğini düşündüğüm güzel insan... sevdiremediler bana batıkenti napayım diye kendisine seslenmekteyim... ayırca onun için meyhaneyi ezberlicem artık tek kalmıcak diyorum *.
zirve esnasında bir ara posee ile karşılıklı oturduklarını görünce kendi içimde bir eziklik yaşamama neden olan, içimden 'olum ne yap et biraz kas yap, omuz yap, bişe yap olm bu ne lan böle' dememe neden olan kardeşim. gülünce gözlerinin içi gülen, konuşunca dinlenesi, yazdıklarının içini dolduran yazardır. yalnızca zirvelerde değil günlük hayatta da görüşelimdir. *
cok gicik yaanın sahibi olduğu "güzelim hyundai accent" dediği arabanın ne zorluklarla bizi gitmek istediğimiz yerlere ulaştırdığını bilmeyen yazar. halbuki önceden neler çekiyorduk biz o arabayla. şansına mıdır nedir araba ilk defa 80-100km arası bir hız yaptı.* cok gicik yaa arabasını değiştirecek dertler bitecek.*
geniş repertuarıyla bana eşlik edebilen nadir insanlardandır. ve hatta meyhane diye bir şarkı tutturmuştur ki ben bile bilemedim.* sözümüzdür mujj ile ezberleyip, bir sonraki zirvede seslendireceğiz.
güncel olaylara karşı haklı hassasiyetini hissettiğim insancıl yazar.
eskilerden bir dost, kalemi sağlam, adam gibi adam*lardan.. öğretmen olmuş şimdilerde; yakışır..
oralara zamanında yerleşmiş, dinin yaymışlar. şimdi resmi dilleri ingilizce. ingilizce bilmeden nasıl anlaşacaksın o insanlarla, tamam eleştir de bu kadar ucuzlaşma.

bir şeyi öğretmek için konuşmak ve anlaşmak lazım öyle değil mi?

işte öğretilenlerin yarıştığı gurur duyulan bir yarışma o. izin ver de ingilizce'nin yayıldığı gibi türkçe de yayılsın. zulümü ortadan kaldırmaya çalışılşsın. bugün ancak güçlü milletlerin dili konuşuluyor, parası geçiyor dünyada.
5 yıl zarfında darbe bekleyen.

(bkz: tsk/#5377863)

dikkat etsin de kendisi hakkında da dava açılmasın bilgi sızdırmaktan.
iri yarı bir arkadaş. herkülümsü bir şey!
herkülümsü oldugundan "ben oynamam bu boyla" diyen yazar. ben bu kilolarla oynuyosam, sen hayli hayli oynamalisin aslinda.
darbeyi 5 yıldan daha erken bir sürede beklediğini beyan etmiştir.

(bkz: #5378261)
(#5502972) sözlüğün en zeki yazarıdır. alkışlayalım da şımarsın biraz daha..
(bkz: #3112660)

iste budur.

(bkz: dogru söze ne hacet)
yazdiklariyla tum sozlugun sevgilisi olmus yazar, tartisilmaz en iyisi.
baba yazar. candır, kandır, adam gibi adamdır.
bugünkü usfok zirvesinde zenit marka nostalji harikası makinesiyle karizma yapmış adamdır. şahsen çoğu teknolojik alet yanlarına bile yaklaşamaz bu manuel aletlerin. bunun yanında dönmedolap fobisi olan kişidir*. alet yükseldikçe kendisindeki hezeyanlar ve tedirginlikler de artmıştır.
(bkz: oğlum döndürmeyin lan)
(bkz: alçalsın öyle yapalım)
(bkz: biz çok ağar geldik)
(bkz: oturun kardeş yaa)*
not: roller coaster'da sorunu yoktur. herşey bir yana candır, gardaştır.
bir gün içki dolu vucüdum musalla taşına konursa
sen bilirsin meyhaneci bu şarkıyı nasıl sevdiğimi

işte böyle bir gece de yine birlikte güldük eğlendik

organiztör adamsın yazarı olduğunu kanıtladı *
iyi bir yazar. kendisini okumayı severim fikirlerimiz birbirine benzerdir.
batıkent tayfasındanmış, yeni öğrendim... görüşeceğiz yazarı... ayrıca 3 silahşörlerin biri... hangisi bilmiorum ama...
sempati ve seviyesi ile sizi kendisine çeken babacan insan. the green mile filmindeki tılsımlı iyilik meleğini ciddi anlamda çağrıştırıyor. tamam ten rengi farklı, tamam mistik güçleri de yok* ama niyet olarak o iyiliği sezdiriyor karşısındaki insana... faslı, fasıl yapanlardandı kendisi. tanışmaktan, tokalaşmaktan, sohbet etmekten ciddi anlamda memnun olduğumu da belirtirim bu vesile ile tekrardan.
kendisi de şahsım gibi sıkı bir yüsra geyik hayranı çıkan yazar. o kız benim olm. yar etmem kurda kuşa. *
adam geniş açıdan tut zoom lens'e kadar fotoğraf çantasını tastamam etmiş. hatta çantayı dökünce 156 ayrı parça sayabiliniyormuş. kıskandım hergeleyi!
bugün duygu seline kapılmış yazardır. sabahı kardeşini askere uğurlayıp, tandoğan'a şehitler için yapılan mitinge koşturup bize selam çakıp, daha sonra da arkadaşını askere uğurlamaya giden tertip. eksik olma koçyiğit.
benim bildiğim xargn'dan çok ama çok sağlam mid lineback olur. o da olmazsa, fullback olur.

tabi antrenman lazım... çok çalışmak lazım çoooook... *
herşey bir yana kendisinden kapı gibi fedai olur*. kendisine 06 pavyon'da haftasonları kapıda durma teklifim var. ücreti yüzyüze görüşelim.