bugün

(bkz: unknown artist)
ntv sozluk yazarı.
(bkz: chpli fenerbahçeli ve alevi olan insan/#13056440)

genellemenin amına koymuştur.
okuma özürlü yazar.

kendisi hz.ömer in sözünü atatürk'e atfettiğimi sanmış.

(#14086324) ancak girdiğim entrye bakarsa tam tersi söylenmekte. gelip bir de nickaltıma acımıyorum onun gibilere demiş.

ama ben senin gibilere çok acıyorum.

okuma yazmayı sök en kısa zamanda.
antikaw militarist atatürkçü yazardır...
https://www.facebook.com/photo.php?v=190655780992870
bana körleşmiş demeden önce bu videoya bak derim ben çünkü; ''uğruna önecek tel lider mustafa kemal'' sözünü ben söylemedim lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
amerikan bir gazeteci söyledi!...
her şeyi kendi bildiğin sanan meymenetsiz yazardır.
http://galeri.uludagsozlu...inamptaki-unknown-artist/

-uğruna ölünecek tek llider mustafa kemal atatürk!!!
yeni ve güzel bir müziğe, bir o kdar da güzel bir müzisyene gebe olan "bilinmeyen" leri içinde barındırır, heyecanlandırır. Uyarı: bunların tam tersi de olabilir!
ulan kendisinden daha büyük atatürk düşmanı yok şahsımı atatürk düşmanlığıyla itham eden yazar parçası

-kendi yazılarına bakıyorumda ne kadar çok atatürk düşmanlığ varsa bu yazarda yok atatürk kendsine tapılacak kişiler bıraktı yok pemgaber efendimze bunları dedi şunları dedi
-yok türkiye de hala seviliyor bilmem ne!!
-adam fazla uçmuş anlaşılan.
ev yapıyomuş.
inşaat mühendisiyim param var tanışak mı diyen, arkasından da bi kere versen ölür müsün diyen sapık.
(#15495578)

önce bu entry sini okuyun.

sonra da aramızdaki mesajlaşmayı okuyun:

kendisi: merhaba, inşaat mühendisiyim, sizinle tanışmak isterim

ben: tabi ben "isim soyad", antalya'da yaşıyorum 25 yaşındayım. 6 aydır işsizim. öncesinde bankacıydım. izmir eski foça doğumluyum. dikkatinizi çeken nedir acaba ?

kendisi: yatakta nasılsın?

ben: erkeksen baltayı taşa vurdun. kızsan kusura bakma sevgilim var. her iki ihtimalde de şanslısın. böyle bir mesajı moderatörlere bildirdiğim anda atılırsın. bunu yapmıyorum. hadi eyvallah.

kendisi: hade lan :D

hakkında şikayetçi olmayacak olmam kendisini rezil etmeyeceğim anlamına gelmiyor elbette. hemcinsim olmasından utanıyorum. umarım kardeşi, sevgilisi, tanıyan biri bunu okur.
yedinci nesil silik.
Oldukça ünlü bir grup sanırım. Yurt dışında da gördüm.
Adım atsan unknown artists.~