bugün

--spoiler--

Winamp it really whips the llama's ass.

--spoiler--
Bak winamptan müzik dinliyor uvv gibi tepkilere uğramış nesildir.
Media player dan radyo bile dinlemiştir.
ben değilimdir..
ben her zaman aimp kullanırım..
(bkz: unknown artist)
benimdir.

fakat msn'de hoşlanılan kıza ne çalıyor özelliğin kullanıp şarkıyla mesaj veremediğim için windows media player'a geçtim.
25bin falan internet radyosuna ulaşmanın en iyi yoluydu. winamp varken başka müziğe gerek duymuyordun.
winamp'ı hala kullanan nesildir. ısrarcıyım efendim. * online müzik dinlemektense hala arşivciyim mesela. at winamp'a, al karışık moda. çalsın dursun. oh mis.
ayrıcalıktır. renkeri temaları ile ayrı bir tadı vardır.

yakında retro arayüzlerini görürüz. Converse gibi..
içinde bulunduğum nesildir. ilk açılışta bilgisayarımdan traktör sesi getirmiş programdır ayrıca.
Msnde ne dinliyor sekmesinde avseq01 yazdırarak dosta güven düşmana korku salmıştır.
Şuan yaz okulunda sürünüyor bir çoğu.
Bir sonraki şarkıya geçişi çok estetik yapan programı kullanmış nesildir.
Kurcalarken karşılarına bir adet keçi çıkmış nesildir.
Limonlu bir tema vardı, onu kullanmış nesildir.
Çoluk çocuğa karışmış ama halen annesine babasına göre çocuk sayılan, insan kaynaklarının CV taramasında yaşa yakılan ama toplu taşımada halen yer veren konumunda kalan, ülkede üç kuruş gelirinin yarısını devlete vergi olarak ödemiş, askerliğin kralını doğumun mecburi sezeryanını yapmış arada kalmış çilekeş nesildir.
ne ara efsane oldukları merak edilen nesildir.
Efsane midir bilinmez ama şanslı nesildir.

Winee wineee sesini duymuş lamalarin kırbaçlanmasina gülmüş nesildir. Popülerliği günümüzün whatsappindan fazlaydı bir zamanlar ama harcadılar güzelim programi.

Keşke karaktersiz facebook youtube gunlerinden msnli winamplı günlere geri dönsek.
Şarkıyı dinlerken bir sağ hoparlöre, bir sol hoparlöre vermiş olan ve bundan saçma bir zevk duymuş olan nesildir.
içerisinde dj Akman,dale don dale tarzında müzikleri bulundurmuş efsanevi kişiler.
ben hala kullanıyorum. nostalji severim.
winamp mı? Vay anasını arkadaş bi değişik oldum. Hani böyle bir şarkıyı uzun süre dinleyip, yıllar sonra tekrardan dinleyince zamanda yolculuk yaparsın ya. işte öyle bir şey.
Aynı zamanda dj akman dinlemiş efsane nesildir.
winamptan dinlediği müzik eşliğinde knight oynayan nesildir.
Windows 98'i de kullanmış olması muhtemel nesildir.
Msn'den, o an ne dinlediğini göstererek eşe dosta mesaj vermeye çalışmışlardır.