bugün

yazar da, hiç mi vicdanın yok be kardeşim bu kadar kör olma aç gözünü.
(#20126087) olayların hala siyasi partilerle ilgili olduğunu düşünen tip. Başbakanı chp suçlu dedi diye chp'yi suçlayan göt kıllardan bir başkası.
Erdoğanın çok yakınındadır.Öyle ki:
http://www.elitsaglik.org...i-tedavisi-1302996731.jpg
haklı çıkan yazar.
naylon devim buhar oldu, devrim yapacaz diye ayaklanan ergenler götleri üstüne oturdu.
feci halde tecavüz etmiştir.
(#20338342)
halk düşmanı.
(bkz: #20805514) o kadar içerlemesin. kalbe de zarar hem sonra.
suratına tükürsen tüküreğe yazık.
(bkz: #21126386)
bildiğin akepeci. yobazing.
(bkz: adiste) isimli yazarın bir üst level versiyonudur. (bkz: bir bitmediniz amına koyim)
(#21159046) seviyoruz seni donuz.
adamdır.

Vicdanını yitirmiş bir yazarımsı arkadaş.
alevilik hakkında bir tek şey bilmeden işkembeyi kübradan desteksiz sallayan cahil.
Atatürkçülük adı altında halk düşmanlığı yapan, iktidar olamayınca ordudan medet uman sözde cumhuriyetçi kesime ve etrafa zarar vererek kendine direnişçi diyen teröristlere ayar verme bağımlısı yazar. Yaklaşık bir senedir takipteyiz efendim.

Ayara devam.
güzel ironi yapmaktadır. (#21390114)
oy pusulasına esma yazmış yazar. (edit:küfür etmişim parantez dışındaki ona yeter artar bile)
(bkz: #21843448) birinin kendisine mizahın zekayla yapıldığını anlatması gereken yazar.
recep tazyik erdoğan diyen kişinin 2 yıl hapis cezası almasının demokratik olduğunu düşünen esprili yazar. umarım espri yapıyordur yani. boşuna yazıp çiziyoruz bu adamlar varken başımızdan diktatör eksik olmaz
alemin en kral delikanlısıdır. buradan kendisini ulu önder ilan ediyorum.
(#22281258) rte trollüğünün farklı seviyesi.
(bkz: yazık la kimin trolüyse)
(#19435924)

okuma yazmayı sökmeden fazıl say gibi bir müzisyene kendince hakaret etme cüreti gösteren organizma. trip atmış hatta bildiğin ahahah. bu entryi görse fazıl say bi yerleriyle gülerdi eminim.
(bkz: #22775592)

götünden soluması, ağzından ossurması gereken vicdansız. nefes aldığın burnuna büllük dolsun.
boş küme.

ak parti denen çürümüş zihniyete hakaret ettim diye tanımadığımı sanıyor fazıl say'ı. inş cnm..
kes lan adam ol yazarı.