bugün

Ekşide kiymali pide rumuzuyla yazan ak trollün kendisi olduğunu tahmin ediyorum, hesabı onaylanınca unutmuş anlaşılan buraları..
(#21560027) hala aynı fikirde mi merak ettiğim yazar.

(#20543608) falanlar filanlar.
tipik anadolu sünnisi.

(bkz: çomar)
t*rk herhalde.

ben başka bir açıklama getiremedim.
((#32849387)) ne içirdiniz bu manyağa? Oruçtan mıdır bilmiyorum hiç bir bok anlamadım.
(bkz: #31273199)

ayakta alkışladığım, takdir ettiğim yazar.
sözde milliyetçi furyasının yeni enkazlarından kendileri. aldığı nick ile nereden gelip , gittiği yerde kime hizmet ettiği anlamak çokta güç olmasa gerek. vatanını bizim kadar sevmediğini , aldığı üç kuruş için yaptıklarından da anlayabiliriz.
ayet bükücü yazardır... (bkz: ayet bükücü)
ağır akpli sevimsiz yazar.
orman çocuğudur.
(bkz: koş koş kavga var)
(bkz: çekirdeklerimizi aldık izliyoruz)
Berkin elvan ölümsüzdür.
Berkin elvan ölümsüzdür.
geberse üzülmeyeceğim sözlükçü.
hülya avşara dibine kadar sanatçı diyen hede.
Arap.

Uyarı: ciddiye alıp konuşmayın zira cahil ve düşük iqlu olduğundan (bkz: arap) masal sever ve şizoid.

Yazık...
(#25393918) okuma yazmaktan haberi yok bana laf söyleyen cahil bir ampül.

"mış" ayrı yazılmaz
host desem gider mi?
(#24846951)
götüyle anlamış yazar. yazmaya devam etsin efendim sesimiz çıkmaz fakat olur olmaz şeye provokasyon demesin bi zahmet.
hala gebermemiş olmasına çok şaşırdığım yaratık.
bazı çocuklar ormanda çok gezerler. onlara orman çocuğu denir bilirsiniz, hah işte bir örneği de bu uşaktır.
adamımdır.
cemaatin önceden iyi sonradan ise pkk dan farkız hale geldiğini defalarca belirten yazar.
nihayetinde haşim kılıç isimli chp sözcüsününde önceden iyi şeyler yapmış olduğunu söylemiştir. sonradan kıvırmamıştır birileri gibi.
bakın ben ne buldum vol. 2; (#10028728)
beyni itatkar ve emir kulu seviyesinde akp li olacak kadar calısabilenlerden.