bugün

Hey gidim hey bizim çocukluğumuzda........
Kendini beğenmiş yazardır. Kusura bakmasın.
animals'ın süper bir şarkısı.
kuvvetle muhtemel bir ev kızıdır.

oturmuş, türk dizi sektörü ve kast seçimleri üzerine bir araştırma yapmış.
(bkz: #30284479)

televizyondan biraz uzak durması kendi yararına olur ya da olmaz. kendi bileceği iş artık.
Duyarlı bir insan, güzel şeyler yapıyor.

(bkz: #30806329)
Başarılı bir yazar.
(bkz: reklamcı)
çirkin yazar. sanırım mersinli.
i had a fever diye devam eden Pink Floyd şarkısı. Bir de yazarmış. iyi yazmalar diyelim.
Ingilizce derslerinin degismez konusudur. Gecmis gunlerin anlatildigi bir kaliptir. Geçmiş zaman konusunda ogrencileri biraz zorlamis olabilir
when i was child, i am five years old. swh
Bu yazar bana hep 16-17 yasında bir kız çocuğu gibi geliyor.
bayan yazar olması muhtemel tahminen 35 40 yaşı olan yazar.
karşılaşmak nasip olmamış yazardır entrylere bakınca umarım olmaz.
iyi bir yazar. Yazdıklarında zaten kimseyi de kötülemiyor kendi fikirlerini belirtiyor.
Severiz. Severek okuruz. (bkz: beyninden opulesi yazarlar)
allam kavga.

herneyse,

when i was a child nickli yazara tavsiyem mesajlarini kapatmasi veyahut sadece arkadaslara acmasidir.

6 aydir falan mesajlarim kapali (arkadaslara acik sadece). mis gibi. eskiden mesajlasayim derken neredeyse ekrani yumruklayacak halde buluyordum kendimi.

sozlukteki bazi abazanlar sagolsun.
Yanlış düşündüğünü düşündüğüm yazardır.https://m.uludagsozluk.com/e/31656820/
bunun duygusallıkla falan alakası da yoktur. intihar edenlerin çok azı yıllarca biriktirdiği bir kararın sonucunda bunu yapar.
intihar edenlerin büyük kısmı ani duygularıyla karar verip çıkıyorlar oraya pişman olunabilecek kararlar veriyorlar ama ölümün pişmanlığa izin vermediğini düşünürsek bu insanlara pişman olmak hakkı tanımalıyız. bu dünyada sizin ne kadar nefes almaya hakkınız varsa o şahsın da aynı oranda hakkı var ve siz olaya her ne kadar duyar kasma olarak baksanızda insanlara pişman olma hakkı vermek insani bir görevdir. gerçek duyguları olan insanların işidir. böyle bir insan düşüncesi şüphesiz şiir paylaşıp yazar sözü paylaşıp iş gerçek hayata yansıdığı zaman "amaan banane" diyenlerin samimiyetinden daha üstündür.
(bkz: i want to go to seaside)

Yukardaki ile yarışacak olan kelime grubu.
cok kizmis yazari.
oooo kadin yazar ooooo hemen oltalamam lazim falan ne demek beyler ya.
ne bu bu kadar sululuk.
rahat birakin lutfen hanim kizimizi.
kop gel bildiğin ne varsa sat gel gözüm yok para pulda diye başlayıp sana mı kaldım kızım diyebileceğin yazardır.
buralar hep dutluktu.
Kaliteli yazardır. Annesini kaybetme sonucu başı sağ olsundur. Mekanı cennet olsun.
iyi bir yazar olduğunu düşünmekteyim, hep mutlu olsun.

Edit : bende annemi kaybettim, acısını en iyi ben anlarım, mekanı cennet olsun.
anneyi kaybetmek tarif edilemez, benim de hala üstesinden gelmekte zorlandığım bir acıdır. bu yüzden neler yaşadığını az çok tahmin edebiliyorum. allah" dan sabır dilediğim yazar.