bugün

facebook bunuda becerdi.
Akp döneminde duzelmistir.
Durup dururken Windows Market'ten kaldırılan uygulama. Nokia Lumia telefonlar ile zaten doğru düzgün çalışmıyordu; şimdi tam oldu, çok da güzel iyi oldu.
Facebook aldıktan sonra iki de bir bağlantı sorunu yaşayan uygulamadır.
işçi jargonundaki adı şapşaptır.
ömrümü yedi ömrümü. Türk erkekleri bile whatsapp kadar bağlanma problemi yaşamıyordur. durup dururken beni çevrimiçi göstermesi falan da cabası.
tabletımde ara sıra kendiliğinden silinen program.
inanmıyacaksını belki ama brezilya da bu bile var ama bim yok amuhakoyım.
windows phone a gelen güncelleme ile hala bildirim sorunu çözülmemiştir.

edit:bildirim sorunu wi-fi ile bağlantıda oluyor hat üzerinden internet ile bildirim problemi yok
Windows Phone için mağazaya geri gelmiş hele şukur programıdır. 1 haftadır whatsapp'sızdım... Yeni güncellemeyle son görülme, arka plan değişikliği artık söz konusu...
windows phoneye güncelleme gelmiş sonunda.
ev telefonuna gelmesini beklediğim app *
ilişkiyi bitirmeye yardımcı olan app:
-bana yatıyorum dedikten sonra açıkmışsın, saat 3 e kadar kimle konuştun sen?!
+açık kalmış, kimseyle konuşmadım aşkııım.
-ayrılıyoruz!
en sevdiğim gece bahanesi şudur.

-murtaza gece ne yaptın sende 4 te çevrimiçi oldun
+aşkım işemeye kalktım işemekte mi yasak amuhagoyum (lol oynadım)
-tamam.
whatsapp çıktı mertlik bozuldu.
birçok rakibi çıkmasına rağmen hala liderliği elinde bulunduran chat uygulaması.

not: paralı olacak denip duruyor eğer çok değil 1 lira bile olsa herkes anında rakiplere kayar. iyi dediysek vazgeçilmez de değil.
whatsapp ın kurucusu olan jan koum, whatsapp ı kurmadan 2 yıl önce facebook a iş için başvurmuş ve işe alınmamıştır.
sozlukteki cok popileri gosteren uygulama. gizlilikten last seen olayina son verebiliyorsunuz. birazcik kafayi kullansaniz guzel insanlarsiniz aslinda.
Son görülme olayı mevcut sürümde açılıp kapanabilir hale gelmiştir . Son görülmenizi kapattığınızda ne başkaları sizin kaçta girip çıktığınızı görebilir ne de siz başkalarının kaçta girip çıktığını görebilirsiniz sadece çevrimiçiyken çevrimiçi olup olmadığınız görülebilir . Bu sayede mesajımı gördün cevap vermedin neden ne işin vardı tarzı gereksiz sorulara maruz kalmaktan kurtulur ve huzura erersiniz .
zorunlu tanım : günümüzün en harika mesajlaşma uygulaması .
Çoktan silmiştim ben whatsappı çoktan, ah bu kişiyi engelle uygulaması olmasa..
whatsapp çıktı çıkalı psikolojimiz daha bi bozuldu sanki,daha bi aşk acısı çeker olduk.Kahrolsun last seen.
whatsapp 1 , instagram 2. evlerine ateşler salınsın insanı manyak ederler yahu.
Aslında güzel bir uygulama.. Mesajlaşma ve diğer tüm chat uygulamalarından kat kat seri...
şişirilmiş bir balon olan, sadece herkeslerce kullanıldığı için kullanılan uygulama.
Anlık mesajlaşma uygulaması..

Kuzenlerim bir grup kurmuş, 6 ayrı kuzenimle daha tanışma fırsatı buldum bu app'le, nelere kadir... Hiç tanımadığım bir kuzenim...