bugün

süzer zeka fenerbahçe taraftarının imza töreninde açtığı pankart.akılları sıra ''hoş geldin nani'' demek istemişler.

https://twitter.com/Anado...status/618069916751630336
(bkz: naniye hoşgeldiniz)
bir beşiktaşlı olarak tebrik ettiğim transfer, ligin kalitesi daha da artar umarım.
(bkz: kıskananlar çatlasın)
2-2 mi diye sevinip , şampiyonluğa sevinen adamlara koymaz .
heyecendar olabilir, acil hazirlanmistir falan filan, sonucta hosgeldin dediklerini anlayamayacak kadar salak bir insan degildir.

not: besiktasliyim.
(bkz: fenerbahçeli yaratıcılığı)
Bu pankart 1 kişi tarafından hazırlanmış olamaz, herşeyi geçtim stadda o pankart açılırken kimse mi bir şey demedi asffdadafa .
NANi "ismimi formaya, tişörte doğru şekilde yazacak bir kulübe geldiğim için ayrıca mutluyum"
(bkz: are you player)
ülkedeki eğitim sistemini suçlasak daha iyi.
fenerbahçe taraftarının kendi kendisini trollemesidir.

http://amkspor.sozcu.com....a-skandal-pankart-428231/
görsel
(bkz: welcome to chelsea) yi hatırlatmıştır. komiktir. ama "chelsea chelsea welcome to chelsea"
tezahüratının yanında bir hiçtir.
Lise terk ingilizce ile yazilmis amiyane tabirle acitan bir pankarttir. Uzucu olan bununla dalga gecmektir.
O degil de harbi komedi olmus yaaa.
Telesekreter mesajıdır.

"Welcome to nani, for idiots press 1."
Bütün samimiyetimle söylüyorum cok utandım. Yanı Galatasarayliyim evet de bu hatayı bizim takım da yapsa ben yine utanirdim.

nani çok iyi topçu hatta bize gelse sevinçten ucardim ama siz avrupa görmeye görmeye noldunuz böyle olm ya. Valla. O pankartı başta bir kişi düşündü yanlış dusundu, arkadaşına ya da ait olduğu taraftar grubuna söyledi onlar da anlamadı" iyimis velkamtu nani güzel olur kenka bastiralim" dediler , hadi o grup da cahil, tasarlandı basima gitti, basan da cahil.

inşallah nani gormemiştir "noluyor AMK hassiktir ahaha" diye guldurursunuz adamı. Ahuhaha. Çünkü hoşgeldin nani diyemeyecek kadar cahil halinizle o pankartı bastirmaniz abartılacak derecede utanç vericidir, kiskanmakla ilgisi yoktur.
bu yanlışlık sıkıntı değil de, koskoca tribün 2 boya 1 bez alıp neden pankart boyamaz da dijital baskı yaptırır?
Lucas podolski, welcome to nani. Nereye kadar gidecek rezilliklerimiz acaba. Umarım herhangi başka bir kulüp böyle hata yapmaz.
GFB yine yapmıştır yapacağını.
fenerbahçe'nin nani'ye transferi için açılmış pankarttır.
ultraslan'la birlikte türkiye'nin en gereksiz iki taraftar grubundan biri olan gfb'nin açtığı buram buram yaratıcılık ve zeka kokan pankarttır.
4x4 lük ingilizce bilen gs taraftarına çok aşırı derece de komik gelen olaydır.
hadi bunu yapan 3 5 tane taraftar ingilizceleri de iyi değil belli ki peki koskoca gs nin mağaza sorumluları malmıydı da lukas yerine lucas yazmış.
ulan dingillerin diline bu şekilde düşmek de varmış neyse siz kendinizi "welcome to nani " ile avutun ben şurdaki bakkaldan bi kısa bilal alıp yakacağım bekleyin.
(bkz: sarbi sarıoğlu)
avrupa'dan habire şike cezası ve elenmeler nedeniyle tam tamına 7 yıl uzak kalan takımın taraftarının bu kadar ingiliççe bilmesi normal tabii ki...