bugün

16-17 yaşında iken çektiğim diş ağrısı çektiğim acıların en büyüğü idi galiba.
Böbrek taşı düşürmek tarifsiz ve çok uzun süren bir acı. Böbreği koparıp atayım dışarı dedirtiyor. Hastanede yapılan iğne dışında haplar da fayda etmiyor.
(bkz: doğum sancısı) * sonrası *
Duygusal acı.
Anestezi yapmadan dişime kanal tedavisi yaptırdım nedenini sormayın uzun hikaye teknik bir konu.
dayak yemekten gözümün karadığı zaman. bilmiyorum dövme yaptıracağım belki o daha çok acı vericidir.
Mikrop kapıp iltihaplanmış dikişin alınması ve kemiğe gömülü dişin operasyonla çıkarılıp yerine yerleştirilmesi işlemi.
Kalp kırıklığı. Genelde kolay kolay kırılmıyor ama kırılınca hasta oluyorum.
Dirseğim çıkmıştı, ne berbat acıydı.
Burnum kırılmıştı .
çocuktum top oynarken sağ el serçe parmağımın büyüme kıkırdağını kırmıştım. uzman doktorların hepsi ameliyatta olduğu için acemi doktora denk gelmiştim en az bir 6 kere parmağımı çıkartıp takmıştı.
Uykumda oldu tüm hücrelim acı çekerek uyandım büyük ihtimalle öldüm geri geldim aq.
Bu yıl eylülde başıma gelen bel tutulması olsa gerek.
Ani/fevri bir hareket sonucu eve belimi sakatlayıp dönmüştüm, sağ tarafımda bir ağrıyla. Yattığım zaman kalkamıyordum, yatakta sağıma soluma dönemiyordum, çoraplarımı giymek başlı başına bir işkenceydi, eğilmek zaten hak getire.
Sanırım 8 yaşındayken kulak iltihabı nedeniyle çok kötü bir ağrı da yaşamıştım ama o, bunun yanında devede kulak kalır gibi.
Kriz geçirdiğimde hissettiğim kalp ve beyin ağrısı.
Arada kalbim sıkışıyor ama anlık bir acı.
küçüklüğümden beri, kol ve ayak kırıkları ile çeşitli korona gibi eklem ağrılı viral deneyimler geçirdim. ancak hiçbiri, alt arka dişimdeki kırığa bağlı sinir ağrısı kadar feci değildi. anlatılmaz yaşanır.
karacigere yenilen yumruk. yüze alinan yumruklari hissetmezsin bile ama bu, durdurur.
Ne diş ağrısı nede kulak ağrısı taş düşürdüğüm zamanki ağrıyı tek geçerim.
Süper kramp.

Alışık olmayan vücuduma ağır gelen karın egzersizi sonrası
Karın kaslarımın aşırı kasılıp göğüsume kadar çıkabilmesi durumu. Hem nefes alamıyor hem de hareket edemiyorsunuz. Ve patlayıp dışarı çıkacakmış gibi bir his veriyor.

Bu vaka'nin adının ne olduğunu tam bilmiyorum. Süper kramp dedim. Salladım yani.
lisedeydim, ibrahim diye birisi vardı.bir gün beni evine götürdü ve sana masaj yapayım dedi. bende uzandım sonra birden.... neyse bir arkadaşımın anısı.
Kırılan kalbimin ciğerime batması...
Sezaryenden sonraki acı. Abartmıyorum sandım ki beni ortadan ikiye böldüler ve dikmeyi unuttular. Sadece ortadan dikmişler de hakimiyet kuramıyorum vücudumda ama ona rağmen gece boyunca hastanenin içinde yürüdüm, merdiven çıktım indim ve hastaneden eve yürüyerek geldim. Evde hiç yatmadım. Akşam misafirlerle oturuyordum.
aç karnına 2 bardak kahve içmek gerçekten çok acı verici bir o kadar da zevkli oluyor.
1. Doğum yapmak
2. Doğumdan sonra ilk ayağa kalkıp yürüdüğün an. Böyle iki acı yok, kesin bilgi.
Doğum sancısı.