bugün

voip teknolojisini kullanan internetten cok ucuza hatta ucretsiz telefon gorusmesini saglayan program.
bu programla tamammen ucretsiz gorusme yapabilirsiniz .! * once programı internetten indirin kurun ve bi yeri arayın (turkiye dahil bircok ulkeyi arayabilirsiniz). konusmanız 1 dakika boyunca bedavadır eger kredi satın almadıysanız ki ben hic almadım 1 dakika sonra gorusmeniz kesilecektir.not: sadece sabit hatlar aranabilmektedir.
http://www.voipbuster.com/en/download.html burdan indirebilirsiniz.
güzel ancak her arama 1 dakikamı yoksa sadece 1 aramalık kullan at gibibişeymi diye merak ettiğim program.
her ucretsiz aramanın bir dakika olduğu bir program.fakat belli bi hak var o hakkınızı kullandıktan sonra 1 dakikalık arama haklarınız bitio ne yazık ki(galibae 15 falan). ama tekrar uyelik alırsanız tekrardan size hak tanıor. aynı bilgisayardan defalarca yeniden uyelik alabilirsiniz takır takır calısıo valla.uyelik zaten ucretsiz;email,kullanıcı adı birde sifre gerekli.tabii kullanmak icin de mikrofon ve speaker şart.*
yurdışındayken ülkenizi dakikası sadece 0.02 avroya yani neredeyse bedavaya aramanızı sağlayan mükemmel program. skype dan çok çok daha ucuz ve ses kalitesi de gayet güzel.

ayrıca phone to phone olayı var ki gerçekten düşünen kişileri tebrik ediyorum.