bugün

pulp fiction'da jhon travolta'nın oynadığı bir karakter.
vic vega nın biraderi.
uma thurmannın kalbine sapladığı adrenalin iğnesiyle beni şoke eden müthiş bir karakter.*
patates ve mayonez arasındaki yaptığı yorum izlenmeye değer bir pulp fiction karakteri
Pulp Fiction filmindeki unutulmaz dansı ile hatırlanan yine unutulmaz bir Travolta karakteridir.
çok sevdiğim arkadaşım.lost'tan kafayı yemiş biridir.hoşgelmiştir.
ruslar kızları üzerine tez hazırlayıp,sunum yapmayı planlayan bir yazarımız.
ayrıca mor un hastasıdır.
(bkz: vincent cavanagh)
uludag sözlük tavla zirvesi nde kendisi tavla da ilk önceleri yenerken birden nasıl olduysa pulp fiction a yenilmiş yazardır. gelmiştir, kahve falında bana yardımları dokunmuştur. * * direk için kararmış diyerek tam lafı ağzımdan almış uuser dır. iyi ki gelmiştir. geç gelenlerden ve erken kalkanlardandır.* *
hayatta attığın bütün rövaşataların 90'a gitmesi dileğiyle mutlu yıllar kardeşim.
t-bag seven güzide yazarlardandır. *
önümüzdeki bayramda " geçmiş bayramını" kutluyacağım yazar. bir dahaki iamx konserinde bol tepinmeler diliyorum. umarım yine 20 lik diş sendromunda olur. *
bir zamanlar havalimanı kartı yokken dış hatlardan iç hatlara sadece 1 paket rondo ve bir kutu sprite almak için 3 km yürüyen sewimli yazar..Ayrıca ekaterinburg uçaklarındaki rus yolculara * absolut aldırmak için baskı yaparken de görülür.
pulp fiction filmiyle sinema tarihinin en karizmatik sigara icen adami unvanini kazanan karakter.
hiç hazetmediğim insandsır. böyle antalya'ya gidicem der sevindirir sonra vazgeçtim der sevinci kursakta bırakır.

bir de t-bag seviyor. hasta mıdır nedir.
pek bir haz ettiğim insandır. çok kral muhabbeti vardır.
bir de t bag seviyor. daha ne olsun.
(bkz: yaramaz adam)
pulp fiction in tum foyalarini ortaya cikaracak yazardir *
çok sevdiğim arkadaşım. totoş falandır ama iyidir yani.
bir beşiktaş maçına mutlaka beraber gideceğimiz yazar, bileti de benden. sağolsun fenerbahçe maçı öncesi geldi semte biraları tokuşturduk. gerçi yanında pulp fiction'ı da getirmiş ama ne yapalım, katlanmak zorundayız..
aynı kitapları aynı şekilde aranıp, bulamadığımız insan.. hoşsohbetmiş velakin.. ayrıca doğru tahmin etmişim vegayadavega konusunda kendilerini.. ****
her gün hatrımı soran saygılı, eğlenceli insan. hayatta bütün isteklerinin olması dileğiyle.
bana can sıkıntısından kafayı yediğim zorlu staj günlerimde arkadaşlık eden, kahve ısmarlayacağım sana deyip yanına çağıran ama kahveyi bana yaptırmaya çalışan, adını hiç duymadığım garip bir havayolu şirketinde çalışan kişiliktir. ayrıca şimdiden yazılarının sıkı takipçisi olduğum yazardır.
ofisine patavatsızca giren ve "yazarmısın?" diye soran yabancıları anlayışla karşılayan yazar. (bkz: kapı komşusu)
sita denilen bir sistemle 3 sene önce nikahını kıydıgımız 3 ofis yanımdaki , permi almayi hiiiiiç unutmayan uuser