bugün

dunya lideri oldugu iddia edilen, vasifsiz lider oldugunu bir kere daha gosteren liderciktir . mustafa sarigulu elestiren zihniyet tarafsiz olabilecek mi acaba ? ikisininede yaziklar olsun. sen o makama geldiysen ananada kufur etseler yutacaksin arkadas.
sokaktan topladığını başbakan yaparsan olacağı budur işte!
https://www.youtube.com/watch?v=eFZ-wjvR5F4#t=111
buyurunuz görüntüler, güzel bir sol kroşe geliyor... neden ? nedeni an itibari 300 yaklaşmış ölüm haberi sonrasın da başbakanın protesto edilmesi.
http://webtv.radikal.com....yip-erdogandan-tokat.aspx
göt kıllarının yumrukluyor ama Marmaray yaptı diyerek savunduğu dünya lideridir.
(bkz: tayyip ve adamları bugün daha kimseyi öldürmedi/#23813286)
vatandaş hak etmişse gereğini yapmış başbakandır..
yas tutan, sevdiklerini kaybeden insanlara bile saygı duyamayacak kadar egosu yüksek olandır.
yandaşları sayesinde bu tür hareketleri yapabilmektedir. zira her yalnışında ama biz onun g.nün kılıyız diyen bir sürü mevcut.
bizim insanımıza herşey müstehak. hiç kimse aman o niye öyle oldu, bu niye böyle oldu demesin. onca insanın ölümüne sebep olan kalpsiz bir başbakandan bahsediyoruz. düşününce bir yumruk çokda büyütülecek birşey değil. kendine yakışanı yaptı. hiç de pişman olduğunu düşünmüyorum. böbürlenerek ve insanları selamlayarak geziyordur şimdi ortalıkta. beni asıl üzen şey, onca yaşanan şeyden sonra hala başbakanın selamına karşılık verecek insanların olması. selamına karşılık vermeyi geçtim hala tapıyorlar bu adama. yazık gerçekten çok yazık.
sırf bu yüzden bile Güney Kore'de velhasıl Japonya'da yaşayabilirim. Merak ediyorum acaba bu memleketlerinde haberlerinde böyle şeyler var mı? Kesin o görüntü montajdır şimdi, hatta biraz önce bir internet sitesinde gördüm Soma'da böyle bir olay olmadı sığınmadı markete falan diye. Arkadaşım kaç yüz kişi sırf adamı yuhalamak için gelmiş oraya 'sevgi seli' diye manşet atmışlar, göt yalakaları.
uyanın amınakoduğumunun masalından!
-------
sendikalarda bu ülkede bir halta yaramadığını gösterdi.
sen işçilerden para al, takım elbiselerini çek gördüğün yerdeki kir pas içindeki işçileri küçümse,
yemek yerini bile ayır, para aldığın adamlardan, şimdi de mıyın kıyın her gün 3 dakika grev yapalım ihiihih de!!!
bolivya, venezuela senden önce yas ilan etsin, senin sendikaların yaralı parmağa işemesin!
işçisin sen işçi kal diye boşuna denmemiş.
bilip bilmeden başbakanımıza kızıp, konuşmamak gerekir nitekim darp edilen hanımın alevi olduğu öğrenilmiş.
üzerinde psikolojik toplum mühendisliği yapılan dünya lideri.
dünyayı tbmm sanan güruhun hayali lideridir.
korumaları sayesinde linç edilmekten son anda kurtarılan, yeni türkiyenin kurucusu büyük usta!
öyle usta ki, halkı bir kaşık suda boğacak.

http://webtv.radikal.com....yip-erdogandan-tokat.aspx
manavların, marketlerin en yakın dostudur.

yumruklanan vatandaşı gördüm televizyonda, çok mutlu ve gururluydu yediği yumruktan ötürü. 'başbakanın vurduğu yerde gül biter' demek istedi aslında ama korumalarından yedikleri canını sıkmıs, üzülmüş.
üzerine fazla gelinmiş dünya lideridir.
tokatçılığa fazla fazla heves salmış lider-imsi-.
dünya liderimize dokunmanın ibadet olduğu gerçeğinden yola çıkarsak , dünya lideri vatandaşı ibadetle kutsamak istemiştir.
belkide haklidir.. Uzaktan yargıkamak kokay tabii...
bir dünya lideri vasfıyla istanbuldan kalkıp manisaya adam tokatlamaya giden başbakan.