bugün

size onun adıyla hitap etmediği sürece çok da rahatsız etmeyecek olan durumdur.
Tehlikelidir.
beynini kaynayan su dolu tencereye sokmakla aynı şeydir.
Yara bandı konumunda olmaktır. O kişi sizin eski sevgilisine/eşine benzemediğinizi anladıkça sizden soğuyacaktır. Malesef bu onun da elinde değildir ki. Beyninin sadece %5lik kısmını kullanabilen insandan ne bekliyorsun?
Yara sarmaktan başka bir işe yaramamaktır.
ciddi anlamda kafa siker. çoook nadir de olsa gerçekten çok dostça ayrılıp , eski sevgilisiyle bağlarını koparmış insanlar hariç tabii.
Uzun ilişkiden siz çıkarmışsanız sorun yoktur.
Deli gibi aşıksan da yaparken dikkatli olman gerekendir.

Hatta aşıksan çok fena koyuyor eski sevgilisi hakkında anlattıkları. Güzel anılar, mutlu zamanlar. Onu anlatırken ağlıyor.

Sonra tamam unuttum diyor. Bir gün, bir tartışma esnasında, sana kimseyi onun kadar sevemeyeceğini söylüyor. Biraz miden varsa bunu hazmedemiyorsun.

sonra arkanı dönüp gidiyorsun. "Dur, gitme" bile demiyor. Diyemez ki. Başkasını seviyor o. Sevdiği kişi onu aldatmış olsa da, 11 yıllık ilişkiye defalarca ihanet etmiş olsa da seviyor.
Kısa ve net olarak Kendini kandırmaktır.
Adamın aklını kaçırtıp altına sıçırtır.
Çok uzun ilişkiden çıkalı yıl olmuş biriyle birliktelik risklidir ki bu daha da riskli bi durumdur. ben bunu yaşadım sonu şöyle kötü oluyor, ben başıma gelecekleri biliyorum der sizi harcar.
yani ya yara bandı olursunuz ya deneme tahtası.
Çıktığınız kişinin eski ilişkisini toparlayana kadar sizi kullanma durumudur. Şahısın o sırada başka hayallere dalmışken bedenen sizinledir. Böyle biriyle olmanın ölüyle olmaktan pek bir farkı yoktur.
Kullanılmak istemiyen zeki insanların özenle uzak durduğu durduğu durumdur aksi halde can yakar.
Cok risklidir. Eger eski aska karsi icinde hala bir seyler varsa kimi zaman isim bile vererek onu anlatir, agziniza sicar.
önce eskinin izlerini silmek gerek.

görsel

hatta biraz fazla uğraşmak gerekebilir.

görsel
tehlikelidir...
Sudan çıkmış balığı tutmaya çalışmak gibidir. Yorulursun.
suyun olmadığı yerde balık olursun, durduk yere boğulursun.
bile bile lades demektir.
Gel benim ağzıma sıç demektir. Ben kaşınıyorum demektir. Malım ben demektir.
sonun başlangıcıdır.
sürdürülebilirli ve ciddi takılan insandır işte, bulunmaz nimet. eblekler anlamaz.