bugün

Eşim biraz daha kısa olan balkon kapılarının üstüne kafayı vuruyor direkt. Artık alışmış hep eğilerek geçiyor da bazen işte dalgın oluyor ve güm!
502.

Kalp kırıklıklarına sebep oluyoruz.

Ben bunu istemiyorum.

Ent.
Cenazeniz tabuta girerken itip kakarlar kapakta kapanmaz.
bilmem aşırı uzun değilim, 1.83 boyundayım ama bir zararını görmedim aksine yüksek yerlere yetişirken işime yarıyor. sadece dikkat etmeyince kafa çarpabilir o kadar. ablam da kafasını çarpmıştı doğalgaz kutusuna. daha da uzun olmak isterdim ama yine de boyumdan memnun sayılırım.
Katlanır bacağın yoksa sıkıntı arkadaş sığamamak çok kötü.
Bir de bi halt yiyemez anında farkedilirsin o uzunu getir derler anında.
Uzun olmak zor ve yorucudur cidden.
ince bellere sarılıp millete mal mal bakmak değildir.
yağmurun yağdığını ilk siz anlarsınız !..
Kısa boylu göbekli ve müzisyen olmayanlar kıskanır.
salıncaklara sığmamak. benim gibi çocuk ruhlular için uzun olmamak da bir nimet.
olası dövüş ve kavgalarda, kasıklarınıza vurulma ihtimali yüksektir.
kamburluk.
özellikle erkekler için toplu taşımada sıkıntı yaşamak, belinden rahatsız olmaya daha müsait olmak, oradan buradan rahat geçememek.
Bazı zaman yürürken eğilerek yürümek başo çarpmasın diye.
minibüs veya otobüslerde otururken bir tık sıkıntı yaşamak. hele ki kiloluysa daha da büyük sıkıntı.
otobüs, dolmuşta oturmada sıkıntı çekiyorum bazı koltuk aralıkları dar oluyor. dolmuşta ayakta gidersem bir yer göremiyorum tavanı alçaksa boyun eğmekten kambur kambur her tarafım ağrıyor.
Valla benim boyum 188 hiçbi zorluk çekmiyorum, kendinizi avutmayın
Sakarlık.

Ben sürekli kendimi yaralıyorum sizi bilemem.
bir tek arabada otururken dizlerimi kıvırmam gerekebiliyor. onun dışında bence dezavantajından çok avantajı var. gerçi çok uzun da değilim. boyumu yeniden ölçülmek istiyorum eczanede. belki pazartesi günü tekirdağ'da eczane bulup ölçtürebilirim.
Bazı arabaların tavanı çok alçak.
Bak 1.70 boy, 150-160-170 kilo olun emin olun 1.85 ve üzeri boydaki insanlardan kolay sığarsınız.

Biniyorum, kafam tavana değiyor.
Bu normal değil amk.

Eski kasa Corsa'nın arka koltukları vb buna güzel örnektir.
Kızlar çok sarkıntı oluyor. Hoff yaa, sıkıntı.
Uygun giysi bulma güçlüğüdür. Uzun elbise arıyorum, yok yani illa sırtından yanından yöresinden bir dekoltesi var. Online Tesettür giyim mağazalarına baksam sanki kuzenimin düğününe gidecekmişim gibi çok ağır elbiseler var.

Ki herkes bilir ki uzun boylu kadına uzun elbise giyinmek yakışır *
Toplu taşımada dengede duramamak. Oturunca bacakları katlamak zorunda kalmak.
Uzun boylu kadına, sadece uzun elbise yakışır düşüncesi yanlıştır.

Uzun boylu kadın her elbiseyi taşır. Bacaklar duzgunse, mini elbise harika olur. Daha muhafazakar olunacaksa diz hizasında yırtmaçlı dar bir etek, üstüne sık bir gömlek, kemer ve ince topuk bir ayakkabı şahane olur. Kemer olmaz denilirse, gomlek derin v olur ve büyük bir kolyeler tamamlarsiniz.

Upuzun bir elbisede, derin bir yırtmaç, ya da sırt dekolte, o da yok derseniz kolsuz bir uzun elbise gerekli takılar ama muhakkak topuklu ayakkabi olmalı.

Tisikkirler...

Evet
Manuka ve suud markalarına bakabilirsin cınıım bazen uzun güzel elbiseler oluyor. *
Kısa boyluya göre başları daha fazla ağrır. Çünkü yukarı çıktıkça basınç artar.