bugün

Yer çekimsiz bir ortamda nasıl yani diye sorulan bir soru. Midye kabuğu?
Düşünsene çıktıktan sonra geri götüne giriyor filan.
içlerinde öğütüyolar.
kendini sıkarsan efendim uzayda da olsan başaramayacağın şey yok. laps laps laps zorlarsanız uzay mekiği bile delinebilir. zira azimle sıçan taşı deler efenim.
Orası uzay dostum orda herşey farklı. Burdakiyle ayni olsaydı uzay denmezdi değil mi.
Vakumlu tuvaletleri var adamların. Hele bir uzaya çıkında tuvaletini boşver marsta mola verir oraya zıçarsin hem gezegenin rengiyle kamüfle olur korkmayın.
poşetlere sıçıyorlar.
görsel
Amuda kalkıp yapiyolar.
astronotlar, güzel kızlarla birlikte kaka yapmayan iki insan türünden biridir.
unutma!
O bir şekilde hallolurda asıl soru nasıl osuruyolar
Uzayda hava yok be kardeşim.
Vakumlu tuvaletler ile.
Yoksa, Mekiğin içinde özgürce uçan boklar görülünce, haklı olarak, hangi şerefsiz yaptı lan bunu? Elimize yüzümüze bulaşıyor! Tepkisi doğardı. iğrenç.
Tabi adamların besinleri de biraz farkı, öyle beton gibi yapmıyorlar.
(bkz: montla sıç)

özel tuvaletleri var. ben bu uzayda sıçanların belgeselini izlemiştim. yani daha önce de belirtildiği üzere, vakumlu tuvaletleri var. tabi sıçan kişi kendisini klozete emniyet kemeri gibi bir şeyle de bağlaması gerekiyor.
önce sıçıyor, kaka götten ayrılınca vakumlu sistem çalıştırılıyor. vakumlu sistem bokun ortalıkta gezmesini engelliyor yani.
Yine bir ergen aklında deli sorular. Elinde bulunan Android telefonu yalayıp yutmuş ammaaa burada tökezlemiştir. Dinle...

http://uncrate.com/video/...pace-station-toilet-tour/
en yakın kafe restoran gibi bir yere uğramak.
görsel
şimdiki roketler eskisi gibi değil ki, her şeyi var içinde tuvaleti, televizyonu, wifi'si.