bugün

ben üzüntüden ölürüm maalesef. yaşamıma zaten bir sınır koyulmuş, üzerine bir sınır daha kaldıramaz benim küçük kalbim.
dünyanın en boktan ilişkisidir. iki taraf arzular alet şahlanır hatun olmaz ak böyle ilişkinin. evet..
Başlığı görünce yine deliren ben...
Daha öncesinde birlikte geçirilmiş zaman varsa ya da birlikte olmaya başladıktan kısa bir süre sonra
- 1 yıl - işler ciddiye binecekse yürütülebileceğini düşündüğüm ilişki türü.
Yoksa diğer şartlarda çok zor , günümüz insanları için. Her şeyi çok çabuk tüketmeye alışan insanlar uzak mesafeden sevgiyi de kolayca tüketebilirler.
Teni beyaz olan için mesafenin önemi yoktur. Ten beyaz olsun da ben aşmasını bilirim
Duygusal açıdan nirvanaya ulaşmanızı sağlayacak olan ilişki türüdür. Ancak yalnız yürümeye devam edersiniz, eliniz pofuduk bir el tarafından sıkıca tutulmaz. Ancak sonuca vardığınız zaman birleşme durumunda o kadar da büyütmüş olduğunuza üzülürsünüz.

Uzaklık, özlemi tetikler. Özlem, duyguları tetikler ve aslında odun olan siz bile o denli duygusal yaklaşımınıza şaşırırsınız. Mideniz ağrır, kakanız gelir * . Heyecan ve panik had safhadadır. Kendi kendinize mutlu mutlu konuşabilirsiniz. Uzak olunca her şey mümkün gibi gelir çünkü. Yanyana geldiğiniz zaman bittiğiniz zamandır.
Düşünmeye başladığın an itibariyle başından kaynar sular dökülürcesine bir rahatsızlık veriyor insana.

Gün geçtikçe azalıyor içindeki kaygı ve bitiyor sonunda.

Yazık ki artık bir ilişki değildir.
insanı deli edende budur.
A'dan B'ye kaç kilometre hızla gittiğine göre değişecek ilişkidir. O değil de neyini tespit ettireceksin anlamadım kardeş. Uzun mesafe desek harcırah mı isteyeceksin kızdan yoksa lojman mı talep edeceksin?
"Hadi çıkalım, bi şeyler yer, sinemaya gideriz.." e cevap olarak "tamam hazırlanıyorum." değil ise, uzak mesafedir dostum..

ama asıl mesafe insanların arasındaki ölçülebilir mesafeler değildir. dünyanın en uzak iki ayrı yerindeki bir çift ilişkisini yürütebiliyorken, aynı evde yaşayanlar yürütemeyebiliyor.. düşünme bu konuları çok fazla.. çok zamanın yok, birlikte geçirdiğiniz anlardan keyif almaya, ayrı geçirdiğiniz zamanlarda da birbirinizi darlamamaya özen gösterin olur gider gerisi..
Çapıma sıçayım ömrümü yedi.
Bhey bizim ecdadımız gemileri karadan yürütmüş bunu mu yürütemeyeceğiz?

Fazla tarih çalıştım, neyse bilemiyorum by.
istanbul 'un iki farklı yakasında bile zordur.
Uzak mesafe ilişkisini parası olan adamlar yaşar beyler.

ilişki dediğiniz şey öyle iki haftada bir gidip kafede vakit geçirmek değildir.

Ancak belirli bi zamanla sınırlı uzak mesafe ilişkisi yürür.
bir keresinde böyle bir kızı düdüklemiştim. sonra otururken telefon çaldı, birden koşarak yan odaya geçti, tam bir saat telefonla konuştu. hiçbir şey olmamış gibi film izlemeye devam ettik.
o nasıl bişey.
Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli demenin uygulamalı versiyonu.
Antalya bilecik ikisene yaşadığım..
Ensonunda deli gibi severken popoma tekmeyi yediğimdir..

Sene 2003
Gavatların çok sevdiği boktan ilişki türü. Bu kimseler Boynuzlanmaktan çok hoşlanırlar.
olmasın daha iyi.
Hiç yoktan iyidir.
Artık biraz sıktı.
Yine bana hüsran bana yine hasret var, yine bana esmer günler düştü...

Abi %99.9 u aldatılma ile bitiyor bunun, hiç bulaşmayın...
Genelde bitmeye mahkumdur, evlilik ile Bitenleri nadir de olsa vardır. Ama bu zamanda hele de uzaktaki birine güvenmek yanıbaşındakine güvenmekten üç kat zor.
Bu aralar kafamı kurcalayan iliski tipi aslında ben hiç yanaşmazdım amma velakin şimdilerde hatunla kafa dengi olmam ortak noktalarımızın çokça olması aklımı bulandırmıyor değil ki aramızdaki mesafeyi de sorun etmeyeyim diyorum e ben haziranda bi gidicem nasipse yurtdışına ekimde anca dönerim zaten gidene kadar ayda bir iki bilemedin üç kere bulasabilecegim kızla ben gittikten sonra uzunca bir süre hiç gorusmicem hatunun darlamasini bırak benim aklım onda kalacak işi nasıl geçti noldu falan gibi galiba bu flörtün de ufkunda bir ilişki gözükmüyor hadi geçmiş olsun.
Kısa ve net her baba yiğidin harcı değildir.

Önce adam olmayı gerektirir ki, bu zaman da adamlığı cinsel uzvunda arayan cinsel uzuv beyinli dolu.