bugün

Bir tanıdığımızın başına gelen hadise. Isırdığı anda vücuda yaydığı sıvı ile uyuşturucu etkisi yaratıp acı hissetmemenizi sağlıyormuş. Istese kızı komple yiyecekmiş demekki. Kulağı ile doymuş sanırım.
Şehir efsanesidir diyemeyeceğim. Halaylar kapıcıyken kazan dairesinden gelen kedi büyüklüğündeki fare kuzenimin kulağını kemirdi. Gül gül ölmüştük amk. Fare değil azman amk.
korkunçlu şehir efsanesi. küçükken duyduğumda pipimi yerler mi acaba diye korkmuştum travma yaşamıştım lan ibneler.
Şehir efsanesi diyerek iftira atanları da kemirirler umarım.
ranza lobisi'nin uydurmuş olduğu efsane.
okulların kapanmasıyla öğrenci evimin kapısını kapattım koşar adımlarla memleketime gittim. yaklaşık 2 ay sonra öğrenci evime geri dönüş yaptım sabah 6 civariydi. hava tam aydınlık değildi. kapıyı açtım içeriden iğrenç bir koku geldi. kesin copu atmayı unuttum o koku yaptı diye düşündüm ayakkabilarimi çıkardım bavullarimi içeriye fırlatıp direk uyumayi düşündüm. kolay değil 8 saat araba kullanmisim uykusuzluktan ölüyorum. mutfağa bir girdim ortalık savaş alanına dönmüş. şoklara girdim direk dışarı attım kendimi. ilk önce hırsız diye düşündüm. karşı komşu teyzeye haber verdim eve girdi. fare var evde dedi. o evi temizlemek için 700tl vermiştim. fareler klozetten çıkmışlar. farkettiyseniz fareler dedim. tam 10 tane fare çıktı evden. siz siz olun klozet kapağını kapalı tutun. şaka değil gerçek.
veletken anneannemin evine gittiğimde ortalıkta dolaşan efsaneydi. çocuk korkusuyla kafama kapşon çeker sıkıca bağlar öyle yatardım.
bundan 12 sene önce bir arkadaşımın ailesindeki herkesin başına gelen olay. ailecek kuduz aşısı olmaya gittiler. tabi hepsinin kulağından ısırmamış ama herkesin belli kısımlarını kemirmişler.