bugün

uykusuzluk çekerken aslında hiç uyuyamıyorsunuz ve asla uyanık kalamıyorsunuz..
başağrısına sebep olabilecek durum.
insana kendisini özel, önemli hissettirir. herkes uyurken ayakta olmak ertesi sabah insanın kendinden gururla bahsetmesini sağlar.
an itibariyle muzdarip olduğum nahoş durumdur. uyku yok, internet yok, kitap yok, ne var lan anne! *
hareket edilmezse ölünecek durumdur, tıpkı soğuk havada olduğu gibi-nihayetinde uyku ölümün kardeşidir.
sabaha kadar sözlükte entry girme sebebidir.
ertesi gün aylarca hazırlanılan kpss sınavı varsa yaşanabilecek durumdur. kpss stresi ayrıdır. öss stresinden daha farklıdır. sabaha kadar uyuyamadan, sınavı kazanamazsam ne iş yaparım ihtimalleri düşünülecektir.
nedense boş zamanlarda uğrayan, kitap görünce ortadan kaybolan hastalık.
final zamanları.
bir sürü derdi tasası olanın, çok heycanlı olanın, çok mutlu olanın, çok mutsuz olanın tek ortak noktasıdır belkide.
jetlag olduktan sonra, biyolojik saat degistigi icin uyuyamama durumudur,1-2 gunde gecer
(bkz: insomnia)
(bkz: speed)
birçok kimsenin insomnia mı oldum lan ben ühühü deyü hastanelere koşmasına sebep olan hadise. aslında yoktur öyle bir şey. uykusuzluğun en büyük sebeplerinden biri stresstir. stressin yoğun olduğu zamanlarda uykusuzluk normal karşılanabilir.
ankara'nın yaz gecelerini vazgeçilmezidir. terden uyuyamamak ve ertesi gün işe kazan gibi bir kafayla gitmektir.
hayatı alt üst edebilitesi olan.

şimdi hesapladım da 43 saat olmuş uyumadığım. ben, günde 12 saat uyuyan ben yaklaşık 2 gündür uyumuyorum.

hadi hayırlısı.
dinlenesi bir cumali efrah şarkısı.

dinlenesi bir şarkı ismi.

(bkz: cumali efrah)

''yüzüm gözümm
saçım sakalım
birbirine karışmış ya moda diyorlar ya vay anasını
gözlerimi görenler der uyuşturucu bağımlısı
lan bu uykusuzluk mal mısınız ! ''
uykuya olan hasreti beş kata çıkaran durumdur. ne yapsanız uyuyamazsınız, sinir stres basar, aklınıza kötü şeyler gelir. moral bozulur ve daha niceleri.
insanı gecenin bir yarısı market açtırmaya götüren fena bir şey. uykusuz olmadan asla.
30 saati aştığında, etrafta görünen şeylerin algılanamaması durumu ortaya çıkıyor. mesela bir gemi düşünelim, gemi karşıda, fakat gemiye bakınca gemi hakkında duygular,fikirler,anılar ya da diğer birsürü şey akla gelmiyor, dolayısıyla gemiye sadece bakılıyor, öylece , balık gibi.
(bkz: uyumak istiyorum)
beraberinde getirdiği bünyedeki düzensizlikle ve yorgunlukla bağışıklığı zayıf düşürüp, sonunda hasta edebilen durum.
maalesef şu an içinde bulunduğum durumdur!
sıkıntı verir moral bozar. şu an yaşadığım şeydir.
internet'in kurduğu bir ilüzyondur..
ayrıca: (#5768512)
birlikte yaşamaya alıştığım, her gece uyuyacağım bu sefer diye uğraştığım halde beni yatakta döndürüp duran sevdiceğimdir uykusuzluk.
uykuyu çok sevip bir türlü tam anlamıyla alamama hali. bir destan. çok aşık olup kavuşamamak.