bugün

Vallahi çok uzun yıllardır yazarim. Bu dangilikliklerden uzun süre ara verdim. Ama döndüğümde baktım ki hala ayni. inci den bozma, eksiden kasma bir yer olmuş çıkmış. Herkes birbirine hakaret, birbirine şirin görünme çabasında. Eskiler arasında güzel bir muhabbet var diyorsun, burada sana selam veren başka platformda arkandan sıçıyor.

O onun cinsine, bu bunun partisine sövüp duruyor. Agiz bozmadan yazan yok. Espri olsun diye hepimiz yazıyoruz küfür. Ama birbirinin dinine, diline, anasına küfretmek ne büyük gavatliktir anlamak da mümkün değil.

Sadece yazık...

Evet.
Önemsemiyorum. Yazıyorum, saçmalıyorum ve gidiyorum. Basitçe
Sıkılıyorum siliyorum hesap açıyorum. Sonra tekrar siliyorum sonra tekrar…
Karısını birileriyle paylaşan tiplerin bizlere ahlak dersi vermeye kalktığı platform.
Yemin ediyorum burası. Delilerle, geri zekalılarla ve ruh hastalarıyla dolu.

Birazdan gelip söverler, evet..
online sayısı 2 hanelere düşmüş. Daha da düşer bu gidişle. Eski 400-500'lü günleri beğenmezdik. Şimdi gelinen nokta berbat.

Kalabalık curcuna olmayınca da hiç tat vermiyor.
Sanki 3-5 kişi yazıyor gibiyiz, çok sıkıcı lan.
Bırakıp gitmeseydiniz olm siz de.
Gelip gelip bitmiş diye kafa sikmekten bi bıkmadınız amk.

Edit: başlığı hırtlatan moruk hesabı silip siktir olup gitti amk yavşağı.
Dünden kalan Mercimek çorbası gibi. Süzme olanından... Buzdolabından çıkarıp ısıtıyorsun, cıvıyor; soğuyunca yine katılaşıyor, tad vermiyor.
her yazar uludağ sözlüğü bir gün tadacaktır.
En çok tanım giren yazarı saraca olan sözlüktür, saraca' yı trollük ile suçlarlar ama bilmezlerki sözlüğün tüm otomotiv ve savunma sanayi içeriğini saraca üretir.
gece 12 den sonra otomatik pompaya bağlayan mekan.

görsel
sevgilinizle girmeyin memesinin birini çalarlar.
burada ne kız ne de sevgilisi olan yazar bulabilirsiniz...
Nesiller sonra merak edip, bi bakıp çıkacağım tadında geldiğim sözlük. Ben yokken neler oldu acaba burada.
bilmem başkasına da oluyor mu ama entrynin gönderilmesi için gönder tuşuna en az iki defa basılması, başlığa girilmesi için de aynı şeyin uygulanması son günlerde çok fazla gereken sözlük. bugün linkine basınca da dön babam dönüyor ve zaman geçiyor. reklamların yazılanların üstüne binmesine değinmedim bile. başlıklarını engelle özelliği gelmedi.
merhaba zall, nasılsın ? *
bir de genel bir ağırlaşma sorunu yaşayan sözlük. benim bağlantıda problem olacağını düşünüp başka sitelerde denediğimde problem söz konusu olmadı. bir başlığa tıklayınca üç dakika bekliyorum, bugün butonuna basınca iki dakikalık bekleme süresi var. duyurulur.
sürekli bozulan sözlük...
''belki nazik olursam çakarım'' mantığındalar onlar ups bebeğim, sana hayvani dürtülerle yaklaşılması gerektiğini kavrayamadılar henüz, affet.
insanlara kolay kolay güvenmemek, sabrı ciddiyetle koruyup üslubu bozmamak, her insanın karanlığınınm ve kibrinin bazen ağır bastığı, hakaret ve tahrik etmeden yönelttiğiniz eleştiriye bile tahammül edemeyenlerin olduğu konusunda bazı önemli dersler alıp olgunlaştığım ilk göz ağrım. bana kattığı tek şey inatçılık oldu ama o kadar haksız saldırı ve kötü niyetle karşılaşıp kötü alışkanlıklar kazanmamam beklenemezdi. sevdiğim yazarlar var ama sevmediklerim daha çok... hayatımın bir özeti gibi...
Uludağ sözlük'te yazmaktan rahatsız olanların içinden çıkmadığı sözlüktür...
her gün bana ayar ve alaycılıkla yaklaşımın söz konusu olduğu bir sürü entrynin eklendiğini tahmin etsem de sabrımı koruma konusunda geliştiğim için artık pek de üzülmeden kullandığım oluşum. şimdiden çok 12-13 sene öncesinin hatrına girsem de, o zamanlar yanımdan ayrılmayanlar şimdi beni unutmuş olup bir aramayı bile çok görse de alışkanlıktan kolay kopamıyorsun işte. üzgün ve öfkeli kullanıyorum.
Kürsü çöküyor.. kürsü çöküyor, neden anlamıyorsunuz canım, çöküyo diyorum kürsü!
Çok fazla eleştiriye tahammülsüz ve ölçüsüz yazar barındıran oluşum. Üstelik hatalı olanın hatasız olana saldırıp desteklenmesi normal karşılanır oldu. Bir şeyler ters işliyor.
zaten 63 kişiyiz kendimize arkadaşlar düzelmedi adında yeni bi sözlük kurabiliriz.
Yıllardır yazarı olduğum sözlük. Çok uzun entryler yazmışlığım vardır, en azından bu sözlüğü kullanarak bişeylerden bahsedebildim. Bundan mutluyum. Eskiden, sözlükteki yazarlar bilgi ve fikir üretirlerdi ve sözlük entryleri ödevlerde kaynak gösterilirdi . Biz o dönemde yazar olmuştuk. Sonradan bu değişti ve yazar profilleri yozlaştı. O yüzden, yıllarca yazmadım, burada. Çünkü ne işimiz olur bizim trolle mrolle...eskiden sözlükte bi entry okur, belgesel tadında, aaa hakkaten öyle miymiş, derdik. Bugün bu sözlükte hala doğru düzgün bişeyler yazan bikaç kişi daha olduğunu sanıyorum. Ve hepsini yıllar sonra bir kez daha saygıyla selamlıyorum.

Dünya, sadece magazinle eğlenceyle bitmez, bilgi de lazım...
tarihinde şimdiki kadar kötü niyetli ve gamsız yazarı olmamış yazar. adama ricada bulunuyorum, mümkün oldukça alttan alıyorum hala şımarıkça saldırıyor. ne diyebilirsin ki ? benim de hatalarım olduğunu kabul ediyorum ama asla bana saldıranlar gibi kötü kalpli davranmadım. bir ricayı bile çok gördünüz, hepinize yazıklar olsun.