bugün

Her yanı ırkçı/güç tapıcısı ve aktrolll artıkları dolu olan sözlük.
ipini koparan gelmiş bu ne!
sözlük. galiba normale döndü. daha demin bir yavaşlık vardı sanki.
çok sevdiğim ve hep severek yazdığım bazen bıkınca kısa süreliğine de olsa kafa iznine çıktığım caanım sözlüğüm.
Neden sözlüğe ilk üye olduğum 2012 2015 arası kadar çok zaman geçirmediğimi cevaplaması gereken sözlük.
iyice ağlak tiplerin mekanı oldu. Donuz yaptım deyip hesabından çıkıp entry okuyan zavallı dolu yer. Evet.
Gmail'de eski maillerimi silerken üyeliğime denk geldiğim bir sözlük. ilk girdiğim entryleri görünce sanki geçmişteki kendimle karşılaşmışım gibi oldu. Bir süre olabildiğince kullanmaya devam edip, zevkini almaya bakacağım. Yardımcı olabilecekler varsa herkesin desteğine açığım.
nedense nefret etmeme rağmen bırakamadığım sözlük bağımlılık yapıyor meret.
ismail tıpkı serkan gibi iyi yazarlarını ekşi ye kaybetti sadece para kazanayım diye sözlüğü 2000 li velet dolduruyor.
aslında birkaç abaza ve trolluk yaptığını sanan ergene temizlik yapılsa 10 numara yer olur.
sözlüğe bakıp işlem yapan tek moderatör de(uludagsozluk02) bugün sözlüğe hiç girmedi moderasyondan sözlükle ilgilenen yok.
Benim icin bitmiştir.
Ben 5 yasindayken acilmissin halada varsin.
Doların 1.35 leri gördüğü zamanda güzel olan sözlüktü.
yeni üye oldum ve bana göre ekşiden bin kat daha güzel görüntü olarak. fakat içindekiler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...
Milletin sözlük konusunda ağlamasını şikâyet etmesini anlamakta zorlanıyorum (a'ha Facebook da yazar gibi entry giriyorum) sözlüğü bir market gibi düşünün.
Kaliteniz ve seviyenize göre konuya dahil olabilir, başlık açabilirsiniz.
Klavyenizi tutan yok.
Mutlaka sözlük içinde emmeye de gelen gömmeye de gelen yazarlar (örn: bendeniz, yok ya bu şarkıcı bendeniz değil. Kendimi kastettim) yazar vardır.
Ya da mutlaka sözlük içinde seviyenize göre başlık açan konu işleyen entry giren bilgi veren yazarlar vardır (ne kadar da seviyeli bir anlatım yaptım, sakın ha bunun gibi yazarları xikip çoğaltalım demeyin. Sıkın dişinizi, iftara az kaldı, günaha girmeyin)

Yoksa boşu boşuna sözlüğü karalama yapmayınız ki biri çıkar "d'am xikmezsin höt xikmezsin tarrak pazarında ne işin var?" Der.

Kalite arz-talep dengesinin yansımasıdır.
Hani entrlerin altında twitter da paylaş varya gerçekten burdan entry alıpta twitter da paylaşan var mı.
Dağ olan uludağ gibi soğuk değil, ekşi gibi mayhoş değil, inci gibi hiç değil. Aşure gibi desek ayıp olacak. Peki ne hala özgür... o da yeter be mirim.
Artık sadece takip ettiğim yazarları okumak için girdiğim arada da içimi döktüğüm sözlük.
Takip ettiklerimin çoğu da silik olmuş zaten. Yani öylesine bir yer haline gelmiş bir site.
spartacus blood and sand dizisinde batiatus'un para kazanmak için spartacus'ü dövüştürmeye götürdüğü yer vardı. "pit..."

insanlığın olmadığı, her türlü pisliğin, ucubenin cirit attığı yer.
"çükur" yahut "çukur dövüşleri" olarak çevrilmişti bu iğrenç yer...

işte zall tarafından 2005 yılının aralık ayında üyeleri tarafından eklenen ve güncellenen terim ve açıklamalara sahip katılımcı sözlük olarak kurulan bu platform 15 yılda geçirdiği evrim ile spartacus dizisindeki pit gibi bir mekan oldu.

ben bu yüzden her geçen gün daha az yazıyor, daha da uzaklaşıyorum. bitirmem gereken birkaç yazım kaldı, onlar da bitince tamamen yazmayı bırakacağım bu bok çukurunda..

birkaç iyi insan kaldı burda vesselam. onlar hatrına buradayız.
Onun bunun evladı birisinin sabahtan beri meme ile sol frime'ı sikertmesine ses çıkarmayıp hiç bir işlem yapmayan sözlüktür. Kendilerine yakışanı yapıyorlar.
Yalnizliktan burdayım. Yoksa sevmiyorum burayı mecburiyetten kullanıyorum burayı.
boşta kalınca ayda yılda bir girdiğim, her girdiğimde geçmişteki entrylerimi aptalca bulduğum platform. birkaç gün takıldıktan her konuda fikir beyan etmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu fark edip geri çıkarım.
ekşi'nin bir iki tık altı olmasına rağmen inci sözlük,instela sözlük'ün eline veren plartform*.
kaosu seven ve kaos hakkında yüzlerce çıkarım yapabilen yazarların bulunduğu sözlük. ama kaos güzel oluyor sayın seyirciler bu şahsi görüşümdür.