bugün

özellikle bu saatlerde pazar yeri olan sözlük.
inci sözlükten bir tık üstün sözlük. Bence artık sende herkes gibisin.
Kalitesiz ergen yuvasına döndü.
Telefon numaralarının döndüğü sözlük. Modlar bakınız silsin ancak amk.
tam anlamıyla türkiye'nin minimal halidir. ekşisözlük , incisözlük falan değil. uludağsözlük tam anlamıyla türkiye'dir. insan çeşitliliği, kültür düzeyi ve eğitim seviyesi açısından...
sanırım son zamanlarda oylama butonlarının gereksiz olduğu bi sözlük olma yolunda ilerliyor. şaka gibi on tane olumlu oy ile dünün en beğenilen entrylerine girebiliyorsunuz. en az altı yüz kişinin online olduğu yerde on oy nedir ya? peki, bunun sebebi ne olabilir? birincisi, yazarlar yazılanları okumuyorlar. bunun için yapabileceğim bir şey yok. ikincisi ise yazılanları okudukları halde oylama gereksiniminde bulunmuyorlar. işte onlara sesleniyorum. niye oylama yapmıyorsunuz güzel yazar kardeşlerim. insanın doğasına ters tarafsız kalmak. bir şeyi ya beğenirsin ya beğenmezsin bu kadar zor mu bi tık yapıp geçmek. elini korkak alıştırma tıkla kardeşim beğendiğin yazıya da beğenmediğin yazıya da, yazara şevk gelsin, adam okunduğunu hissetsin, totişi kalksın.
velhasıl zaten buraya yazar olmamızda ki amaç yazdıklarımızın daha fazla kişiye ulaşması ve daha fazla okunmasını istemek değil midir? e o zaman.. okunduğunu nasıl hissedeceksin, oylanarak güzel kardeşim. okuduğunu nasıl hissettireceksin? evet, cevabı bildin güzel kardeşim. oylayarak.
Ulan canli bomba olup patlamak isteyenlerle dolu burasi.
Arkadas birde stadyum ismi bilmem nerenin ismini veren var.
* allah alayinizi islah etsin.
üç beş troll ün yuvası olmuş ve kendine yazık etmiş sözlüktür. yazarları haricinde, nadir durumlar dışında, ne itü sözlük ne de ekşi kadar başka mecralarda referans olarak kullanılır. yöneticilerinin bunu bir düşünmesi gerekiyor. troller haricinde yazan kalmadı neredeyse.
girilememe sorunu çözülen sözlük.
Bir anda mobil google chorme da girilmeyen sözlük.
en kalitesiz sözlük. yazmaya değecek bir şey aradım mamafih bulamadım. kalitesi donanımhaberle yarışır. vakit kaybı.
değerli yazarlarının bazı konularda formatın dışını çıktıkları görülen sözlük. bu yüzden nacizane bir hatırlatma yapmak gerekmektedir.

--spoiler--
1-) sözlük günlük ya da blog değildir. subjaktif entry girmek formata aykırıdır. örnek verelim:

forrest gump: bayıldığım film. ( subjektif bir entry olduğu için silinir )
tom hanks" ın rol aldığı ödüllü film. ( bilgi veren, formata uygun bir entrydir )

budapeşte: ağustos ayında gideceğim için çok mutlu olduğum şehir, ihi. ( subjektif bir entry olduğu için silinir )
macaristan" ın başkenti olan, aslanlı köprü" nün bulunduğu şehir. ( bilgi veren, formata uygun bir entrydir )

2-) zaten varolan bir başlıkla aynı işlevi üstlenen, anlamdaş bir başlık açmak gereksizdir. örnek verelim:

demba ba" nın beşiktaş" a transferi başlığı sözlükte zaten varken, demba ba beşiktaş" da başlığı açmak gereksiz ve formata aykırıdır.

3-) hakaret içeren ve tahrik barındıran entryler silinir. örnek verelim:

x takımına kobrayı salan, döşeyen futbolcu ( bu entryi girdiğiniz anda gammazlanmaya aday bir entry girmiş olursunuz, çünkü bu entry bir kulübün taraftarlarını rencide etmektedir )
kulüplerin isimlerinin arasına sayılar katmak da hem tahrik unsuru hem imlaya aykırıdır. formata terstir.
--spoiler--
*
1-2 seneye kalmaz iflas edecek şirket.
rezalet bir sözlük olmuştur artık. küçük bir araştırmayla, bu sonuca ulaşmak mümkün. başka sözlük bilmeyenler utansın.
itü'ye kayıt olamadığım için burada kendimi avutmuştum ilk zamanlar. fakat bağımlılık yaptı bende ulu sözlük. bir yaşam biçimi adeta.

sikmişim itü'yü, yaşasın memleket kokan uludağ sözlük.
anlatım tekniği mükemmel insanlarla dolu sözlük. * *
google chrome'da zıçışlara gelen sözlüktür.

görsel
Aşalayan çıksın kasıyor.
görsel

çok enteresan.
birinci nesil olduğum halde çok ihmal ettiğim sevgi dolu mekan. birbirleriyle gönül bağı kurmasını bilen, yüreği sevgi dolu insanların varlığıyla mutlu oluyorum. teşekkür ederim hepinize muhterem dostlar.
Mutsuz anların itiraf edildiği mutlulukların paylaşılmadığı aslında kara gün dostu gibi.
Bursalı yazarların yoğunlukta olması ilginç zall hısım akrabalarını mı doldurmuş, memleketçilik mi yapıyorlar anlamadım.
Son nesil yazarlarla birlikte inci sözlük ile forum sitesi arasında kalmış, ortalama harf sayısı 10 12'yi geçmeyen entryler girilmeye başlanmış.
Diğer sözlüklere yazar yetiştirme görevi üstlenmiş aynı zamanda. Bir müddet yazdıktan sonra mutluluğu başka yerlerde aramaya başlar yazarlar.
Her şeye rağmen yeni kişilerle tanışmak güzel.
yazarı olduğum über sözlük.
lan ne sikim bir yerse herkes birbirini orospu çocuğu ve orospu ilan ediyor. trollüğe gel alüminyum sdjaldjalsdj. işin garip yanı da bu tür başlıklar formata uygun diye silinmiyor bile, vay babayin kemüğüne deyip exıt'ı arıyorum şu an biliyor musun ? *
adını 'fake sözlük' olarak değiştirmesi gereken oluşum.

orjinal hesaptan çok fake hesapların yoğunlukta bulunduğu bir ortam.
*
oylama özürlüsü insanla rn toplandığını dusundugum sözlük. Oylayn lan su entryleri.
ekşi sözlük olmak için kaliteyi artırmak yerine, islama, hz muhammed'e ve kutsal değerlere hakaret etmeyi ifade özgürlüğü sanan bok yığınlarını yazar diye alan bir yönetimi olan sözlük.

burda gazze için duyarlılık gösterirsen tu kakasın, tobazsın; ama yok desteklersen gazze katliamını tepkisiz kalırsan, işte o zaman elitsindir, seçkinsindir, falansındır, filansındır.