bugün

siyasetten başka başlık açılmayan beni kafa iznine zorlayan site.
Genellikle siyaset ve futboldan başka hiç bir konu konuşulmaz.
kendinize, fikrinize, değer verdiğiniz kişi kurum ya da kuruluşlara aleni, galiz ve rencide edici küfür edilmesi durumunda üşenmeyin gidin suç duyurusunda bulunun.
uludağ sözlük moderasyon olarak oldukça yetersiz kalmakta çünkü.

örnek verelim:
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/84010.aspx

twitter sosyal medya uludağ sözlük değil mi?

ben bu işin peşindeyim, sizde olun.

kış günü ticaret yavaş hazır vaktim var zall' da kafasını kod yazmaktan belki kaldırır garibim böylelikle.
http://bilisimci2007.blogcu.com/bilisim-sucu/2681501

"MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir. …………
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
………………..
(4) Ceza, hakaretin alenen işlenmesi hâlinde, altıda biri; basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, üçte biri oranında artırılır.
………………"
son bir çırpınmayla ergen muhabbetlerini terkedip daha tartışılası bir ortam haline gelmiştir.
android aplikasyonu tırt olan sözlüktür. Hayır seviyoruz, çocuğumuz gibisin dedik tamam ama bu dandik uygulama sana yakışıyor mu be sözlük? acilen guncellenmeli.
bünyesinde bulunan yazarların kendini bir bok sandığı oluşum. birkaç yıl öncesine kadar çok nezihti buralar bilmem kaç tane yazarlığımın uçurulmasına rağmen kopamıyordum fakat şimdi durum başka be abisi. hülasa ekşinin her türlü önde olduğu gerçeğini asla kabul etmeyecek sözlüktür.

işbu: entry sonunda uçurulursam burada baküdeki amca kızıma selam ederim.
dünyadaki en saçma bağımlılığım. bırakıcam deyip deyip bırakamıyorum bu nasıl iş ya.
sığırları ve abazalarıyla bayan sözlük.
(#22296768) ishal bokuna dönmüş sözlük, yazarların anı yazıları, entryleri basmıştır.
zamanla beni kendinden sogutan sozluk.
oysa ilk geldigimde boylemiydi burasi?
7. nesil bir yazar olarak geldim buraya (bkz: menakshe), ve simdi ayni tadi, ayni zevki alamiyorum.
o zamanlar cok baskaydi

hala yeri ayri bende, bunun hatrina tekrar sevmeye calisiyorum. tekrar eskisi gibi olsun, eskisi gibi hissedeyim diye ugrasiyorum, istiyorum...
ama olmuyor..kopuyorum..
bünyesinde yazarlara yazılarını okumadan eksi oy verecek kişiler barındıran sözlük.
kültür ve zeka seviyesi düşük yazarların çoğunlukta olduğu topluluk.
(bkz: troll)
reklamın artık bokunu çıkarmıştır.
mizah ile siyasetin ortasında olan sözlüktür. bu aralar siyasi başlıklar oldukça fazladır, neyse ki inci sözlük başlıkları görmüyoruz artık.
kahve sözlükte birinci nesil yazar olmaktansa uludağ sözlükte çaylak olmaya razıyım dedirten sözlük.
ciddi ciddi siklenmeyen bir sözlük.

birden fazle fake hesapla trollük yapan moderatörlerin olduğu sözlük.

al işte rollo tomasi , kimbilir hangisinin fake hesabı.

gecenin örekesinde bir insan neden bu kadar gerizekalıca başlıklar açıp sol frame popülasyonunu ayakta tutmaya çalışsın ki ?

manyak mı bu adam !

çok ciddiyetsiz, hiç siklenmelik bir yer olmasında emeği geçen herkese teşekkürler. sanırım trend bu yönde. ayakta kalmak için bütün piçlikler yapılmalı.

sözlüğü bu yönde kullanmak ilke olmaya başlamış. çok ciddi bir o kadar okunabilirliği olan yazıları daha ciddi mecralara taşımak şart olmuş.

bunu yapana da kızmamak lazım.
sözlüğün yararına acil olarak üye alımı kapatılmalı, içerisindeki troller temizlenmeli ve şu işini yapmayan modların hepsi sepetlenmelidir. ama yönetimin karı için buranın kalitesiz olup daha çok tık alması daha güzeldir. tabi herkes ekmeğinde.
adeta bir türkiye portresidir. abaza, ergen, boş konuların revaçta olduğu.

not: nickimi de tam ortamına uygun seçmişim ama ben bile bu kadar goygoy yapamıyorum. helal olsun valla gençlere.
tam bir mal topluluğu.
Bence suanki sozlukler icinde en sicak ortamli yer. edit: tecrubeyle sabittir.
donuz butonuyla tatlanmıştır.
akp hükümetinden hallice.
gitgide kalitesiz trollerin uğrak yeri olmuş sözlük. önceden trollerin bile kalitesi vardı. şimdi görüyorum bazı malları. çok kalitesiz lan.
kemalist ve ulusalcı yuvasıdır.