bugün

inanan yazarı, inanmayan yazarı, bazen inanıp bazen inanmayan yazarı, zall'ı, moderatörü, gammazı, çaylağı, aktif yazarı; artık ailede kim varsa hepsinin bayramını buradan kutladığım sözlük.

edit: yarını uyuyarak geçireceğimden mütevellit şimdiden kutlayayım dedimdi. yoksa biliyoruz daha girmedi bayram.
şimdiden bütün yazarların bayramını kutladığım sözlüğüm. iyi ki varsınız sizleri seviyorum.

(bkz: http://ulu.so/ue7sbd)
ana sayfasına ajax güncelleme ihtiyacı duyulan site.
nerde cins bi adam var burda amk, gider ayak zorla adamı sildirecekler ona yanıyorum.

silmiyeyim hesabı dursun diyorum bırakmıyorlar zorla sildirecekler.
Misal Bim'de satılan kazandibi başlığının altına,

"profiterol çok güzel, özellikle tavsiye ederim harika"

yazabilen acayip yazarların doldurmaya başladığı sözlük. Yanına limonata ve rus bayan da ister misin?

Geçtim tanımı şuyu buyu, bari başlıkla alakalı olsun yazılarınız.
aslında moderasyonu biraz gevşese on numara olabilecek sözlük. şu an 9 veririm net. hep bir kasıntı içindeler baskılara dayanamıyorlar falan. çocukların içinde efendiler de vardir illakki eyvallah ama format format diye kafa sikmelerine gerek yok. sonucta vikipedi'de degiliz, annemin kilotlu çorabı diye başlık açabilinir yani.

teşekkürler.
diğer sosyal medya araçlarına göre daha fazla insana ulaşmamı sağlayan sözlük, iyi ki var.
bu vesile ile de sözlükteki tüm arkadaşlarımızın ve değerli ailelerinin kurban bayramını kutlar, sağlıklı huzurlu; emin yarınlar dilerim.
başka sözlüklere benzemeyen sözlük. buranın havası başka.
ekşi sözlüğün bile yenisine alışabildim ama uludağ sözlüğün yeni haline alışamadım.
gündeme bakıyorum da berbat başlıklar açılan sözlük. erkek kadın muhabbeti hiç bu kadar itici olmamıştı.
ne insanları barındırıyor dediğimiz sözlük.
evet eğlenceli, öğretici sözlüktür eyvallah. yalnız bu sözlükte yazar olunca dünyayı kurtardığını sanan yazarların da kabak tadı verdiği ve soğuttuğu sözlüktür.
sosyolojik gözlemler yapmayı sevdiğim de mecra aynı zamanda.
gündüz;
99 doğumluların taş gibi olması diye başlık açtım. başlığı okuman takriben 20 saniye sürebilecek iken 10 saniyeden sonra 2. entry girilmesi ve akabinde yağmur gibi gelen oylar (oyların + veya - olması benim için mühim değil ben gelen tepkiye bakıyorum), devamında seri girilen ahlaklı entryler vesayre.

ortalama 10 entry den 2 si okuduğunu varsayarak entry girmiş başlığa.

okumuyor musunuz lan başlıkları keratalar!?

aynı başlığı ekşi ve itü'de de açmayı düşündüm. sonra dedim ki siktir et. ortalama yaş kitlesinin lagrange fonksiyonu'ndan yola çıkarak hesaplasak....
buna göre ali'nin yaşı kaçtır?
b musluğu havuzu kaç saatte doldurur?
içi ergen dolu sözlük. Ekşiye kızıyordum bozdun kendini diye meğer burası daha betermiş.
Buraya sakal tıraşını olup, takım elbisesini giyerek gelenler var sanırım. Bir bok değil burası lan, ciddiye almayın. Eğlenmeye bakın. Yazık size.
an itibari ile benide aralarına alan canım sözlüktür.
(bkz: yarım nefeste okunacak entry giren sözlük yazarı)
arjen robben'e loser diyenlerin bulunduğu mecra.
(bkz: sözlüğe veda edenler zirvesi)
Gördüğüm en geri zekalı sözlük. Tabii bu yazarlardan kaynaklanıyor olabilir. Yazarlarının zeka yaşı ortalaması 12 13 arasında olduğu söylenebilir.
artık sikişinden sokuşundan rahatsız olmadığım sözlüktür. valla bak.

sözlükte takip ettiğim birkaç tane çok kaliteli yazar var onlar bile bu furyaya katılmış. türk sinemasında seksenlerde patlak veren seks filmi modası gibi oldu sanki.
garip yazarlara sahip olduğu için oylama sistemi de bir o kadar garip olan sözlük.

aynı gün içerisinde hem en beğenilen entrylere hemde en kötü entrylere girilebiliyor.

bu da demek ki takip sistemi doğru çalışmıyor. beni takip eden bir yazar benim her yazdığımı beğenmesi gerekirken demek ki oylama yapmıyor.

dünün en kötü 4. entrysi; (bkz: #21660219)

dünün en beğenilen 10. entrysi; (bkz: #21663215)
başlık ismine tıkla, son yazılanlar değil ilki çıkıyor.
olm 150 sayfa var, 14 bin entri var... bunu düzeltin kankiler.

itü'deki gibi faşizm de yok gibiydi eskiden. şimdilerde nasıl bakalım göreceğiz. biraz daha özelleştirmek isterdim ben sayfamı falan.
mesela ben sekmesi pencere açmasa da bana ait bir blog tarzı yer açsa. bak bu da olabilir, kullanmayacağım ama sadece fikir.
insanin disarda baktiginda kedi gibi gordugu fakat gercekte ne tur oldugu belli olmayan sozluk.
iyi yanları

1. her tür fikir kendini kolayca ifade edebiliyor. ekşi ve itü de belli fikirlerin sahipleri çok kısa zamanda defedilir.

2.yazarlar daha alçak gönüllüdür.

3.yazarların sağduyuları daha kuvvetlidir.

kötü yanları

1.oylama yapılmaz.

2.ergenler formattan hoşlanmaz.

3.uzun yazmaya üşenen ama kısa yazmanın inceliklerinden de bihaber olan yazarlar vardır.

4.çok fazla bakınız verilir.