bugün

Android uygulamasının günlerdir saçmaladığı sözlük. Uygulamadan görsellere ulaşamıyordum uygulamayı kaldırıp tekrar indirdim 193010264012 yıldır giriş yapmaya çalışıyorum yine ben butonunu göremiyor ve oy veremiyorum nasıl iştir bu bilen varsa anlatsın.
an itibariyle, sol tarafı mezarlık fantezileriyle bezenmiş bilgi kaynağım.
gece itibariyle yaş ortalamasının hafife alınamayacak düzeyde arttığı sözlüktür.
(bkz: şakirt united)
durex reklamlarından vazgeçmeyen, aile planlamasını en ön safta destekleyen sözlük.
Herkesin birilerini pışpışladığı sözlük.*
çaçaron ev hanımı dolu sözlük. mahalle olarak saldırıyorlar. arada kısır, poğaça falan da atsalar nasipleneceğiz.*
4284 bağyanın aramıza katılmasıyla havası bir anda değişen sözlük.

-bi güleryüzlülükler bi kibarlıklar,
-önceki bağyan sözlük arkadaşlarımız ağzını yırtarım senin havasında tehditlere başladı,

neyse gençler yavaş yavaş korkutmadan....

http://www.ilyke.net/…r_mclgaijhnl1qb5gkjo1_400.gif
öncelikle,

içinde çok eğlenceli lagu lugaların bulunduğu sözlük.
tipik türkiye panoraması. her kafadan bir ses çıkıyor amk. sanırım bu nedenle rağbet görüyor.
görsel
son zamanlarda kendisinden tiksindiren sözlüktür.

inci sözlük sosyal medya sayfalarında sürekli "uludağ sözlük yazar alımını açmış lan koşun" tarzında paylaşımlardan da belliydi.

sözlük çok bozdu. aşırı bozdu. bozmaz dedik, gene bozdu. toparlar dedik, iyice sıçtı.

ben gidiyorum.
yazarları böyle devam ederse alper potuk' a sözlüğü dava edecek bolca sebep veren sözlük. gammazla gammazla bitmiyor üstelik.
gsli bir modun gs aleyhine yazdığım tüm entryleri sildiği sözlük. yapma bunu panpa..ifade özgürlüğü ne oldu amk.
15 milyonuncu entriye ulaşmasına sadece 40 bin entry kalmış olan efsane sözlük.
daha önce bulmuş olduğum ufak bir açığı kapattığını gördüğüm sözlük *
benim gibiler yüzünden bozulan sözlük.
seviyenin yerlerde olduğu zavallı sözlük. on dakika duramadım sol frame'i görünce. yazıklar olsun bu mod bozuntularına..
hepsi üniversite okumuş ben zekiyim modun da geçiniyorlar sorsan hiç bir şey bildikleri yok tanjant fonksiyonunu anlat desem diyemez te ALLAHım sonra sen gel 10. nesil ile dalganı geç oh.
(#19797538) şöyle bir entrynin rahatça girilebildiği ve silinmediği pislik yuvası. boş beleş işsiz troll yuvası.

görsel

sözlük falan değil yani.
trollük ile orospuçocukluğu arasındaki ince çizgiyi bilmeyen densizlerin sözlüğü.
ekşi sözlük ve inci sözlük'ün gölgesinde kalmaya mahkum boş beleş web sitesi.
ismini "uluşakirt sözlük" olarak değiştirmesi gereken sözlük.
ne olursa olsun benim evim gibi olan yer.

ne kadar dibe batsa da seviyorum burayı. burası varken başka yerde trollük yapasım bile gelmiyor. kendim oluyorum oralarda. yakışıklı, zeki, bilgili...

ama burası farklı. o yüzden hastayım buraya.
Yazılanların okunmadığı sözlük. Uzun entrylerin hiç biri okunmaz. inci sözlük gibi yemin ediyorum.