bugün

depremden değil bu sabah 4 ten 5 e kadar ** uzun bir süre sözlüğe girilemedi. bu durumda, bu olaydan sonra yaşanan olaydır*. 14 + zall kişiydik *

(bkz: zall çalışıyor)
herkes öyle söylüyor diye mi öyle geliyor bilmem ama hakkaten hızlanmış sanki lan. zall a teşekkürler ediyoruz, hızlı sözlüğe canımız kurban. girmez miyiz entryleri şimdi ardısı ardısına.
25 ekim 2006 itibariyle daha önceki zamanlara göre sözlügün hızlı ve sıkıntısı bi şekilde çalışması.
(bkz: yoksa ben cennettemiyim)
(bkz: aglamak istiyorum sayin seyirciler)
an itibariyle
523 entry 63 uuser vardır saat de daha 12:30
1000 entry 110 uuser saat 20:00 den sonra bakmalı,
uzun suren bir aradan sonra tekrardan kendini gosteren durum. sozlugun yavasligi insani sozlukten sogutuyordu. simdi nefis, oh her yer simsicacik.
gün itibarıyle hissettiğim ve beni pek bi sevindiren durumdur.
(bkz: sözlük beni tutma lan allahsız)
zall'in x'e 5 vermesiyle cozulmus durumdur.
uğurlu ayakların işidir bu , yeni yazarların,bulunmaz hint kumaşlarının .*
su an icin inanilmaz boyutlara varan sey. tiklamam ile sayfanin gelmesi arasina gecen sure elektronun hareket suresi kadar. *
(bkz: jet-ski misin mubarek)
hayatın daha anlamlı olmasına eş değerdir. mesela bir kaç dakikadır hayat daha anlamlı ve hep de böyle kalacak.
(bkz: mutluluk bu olsa gerek)
temiz eller operasyonu sonucu sözlüğümüzün daha güzel bir düzene kavuşmasıdır. **
galiba gerçekleşmiş gibi görünüyor..ama keşke britney spears'in kel kafasını beklemeseydik..
an ya da gün itibariyle gerçekleşmiş durum. teşekkürler zall.
eskiden bu kadar hızlı değildi sanki. server da bir değişiklik var gibi geldi bana. jet gibi maşallah.
(bkz: nazar değmesin)
almanya ile türkiye arası internet hızlanınca biz de hızlanmış sayıldık. (uludağ sözlük serveri almanyada olduğu için.)
(bkz: tek rakibim sourlines)
çok sevindiğim durum. bir kaç gündür çok kasılıyordu. zira bunun öncesinde de çok hızlı değildi. ama bugün. olan oldu ve şuanda hızımız ile girdiğimiz içerik sayısı ikiye katlanacak. (bkz: metrobüsü bile sollar bu) (bkz: koç bu koç) *
an itibariyle yaşanan durumdur.

sözlüğümüz şu anda ışık hızına ulaşmıştır. uçuyoruz lan. heyooo. *
sunucuların türkiye 'ye taşınmasından kaynaklanmaktadır. sunucular muhtemelen bayrampaşa / eyüp civarındadır. hosting şirketi sadecehosting.net /.com 'dur.
(bkz: uçuyoruz REYiZ)
(bkz: ramleri çıkar bi iki üfle geri tak)

taşınmamız neden olsa gerek.