bugün

benim o diyosam benim o.
(bkz: en dış kulvardan kopup gelen yedinci nesil)
(bkz: her yol helal zımbala bilal)
(bkz: berna34)
gaza getiren " havada durdum şahitlerim var "modunda gezmemizi sağlayan başlık.
81 doğumlu 7.nesil olduğum için sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim önerme çeşidi. ne yapalım işten güçten acak fırsat bulabildik.
niye bu kadar şahlandırılma manyağısınız diye tepki verilecek durumdur.
(bkz: yanlış adres sözlük)
(bkz: dadani yedinci nesilse beni 9 yapın)
(bkz: kendi neslinden utanmak)
(bkz: azimle sıçan yiğidim)
Artık 1. 2. nesil yazarların emekli olması gerektiğini düşünen yıllardır yazarlık yapıyorsunuz daha söyleyecek neyiniz kaldı ulan mantığındaki çömez yazarların ne yapsak? ne yapsak? diye düşünürken şu eski ustalara sataşalımda sözlüğe renk katalım düşüncesi ile açılmış entry.
40 karakter yazmak için takla atanların nesli. Sizi kim tutar, saldır emrimle harekete geçeceksiniz. Hücuuum!...
(bkz: bayılıyorsun boş konuşmaya)
(bkz: 95 yılbaşında tequila içiyorduk aslan)
Uludağ sözlüğü şahlandıran belki ayaklandıran, zaman zaman kaos çıkaran yedinci nesildir diye düşündüğüm hadisedir. Ben de yedinci nesilmişim ama ne kendi neslimi biliyorum ne de öncesini. ancak ilk defa böyle bir sempatim oluştu bir yazara karşı. Sözünüzde ciddiyseniz başım sıkışınca size havale edicem o kişiyi.
(bkz: Sözlüğün nihat genç kılıklı yazarını buldum)
en azından yaşıtları gibi orda burda burcucum çok güzel çıkmışsın akımına katılacağına sözlükte yazabilecek kapasiteye sahip olmalarıyla umut bağlanılmasının çok da anormal olmadığını düşündüğüm bir nesil için doğru olmasını umduğum önerme.
ve şunu da yapmazsam içimde kalır:
(bkz: aa bu benim lan)*