bugün

hayatta aldığım en doğru karardır.
güzeldi bir zamanlar.
imza dağıttığımız bile oluyor...
Eskiden daha çok severdim. Şimdilerde çokça cinsiyetçi başlık ve entry görmeye başladım, biraz mesafeliyim.
bir saate kadar yakın zamandır eski entrylerimi okuyorum. taa en başından. zaman zaman cringe, zaman zaman yıllar sonra bile kendimi kahkahalara boğabildiğim şeyler yazmışım. özellikle uzun yazdığım entrylerden bazıları o kadar kuvvetli ki ben bunu yazabilecek ne yaşıyormuşum dedirtti. kendime şaşırdım. 2016 falan benim için çok zor geçmişti. resmen buralara içimi kusmuşum. bi farkedilme, birileri tarafından tekrar kabul edilebilmenin çığlığını atmışım. muhtemelen uzman biri baktığında ağır klinik bir vaka tanılayacaktır. belki de bu çığlığı duyabilenlerin yanımda olma sebepleri bu yüzdendi bilmiyorum. şimdi hiç biri yok. en nihayetinde insanın bir yerlere kusup rahatlaması gerekiyor. iyi rahatlamışım o dönemlerde. akabinde tam bitti dediğim yerden hiç hesapta olmayan, yok canım benim de başıma gelmez heralde denebilecek şeyler gelmiş başıma. normal hayatta ihtiyatlı davranırım. bir konu karşısında direkt olarak bi yargıya varıp geçiştirmem. ama burada bu kadar ciddi olmak zorunda değilim. bi akış halinde gördüğüm bir başlığa aklıma ilk geleni yazıp bambaşka bir konuda bi siyasiye küfredip, başka bi başlıkta kadınları aşığlayıp bi gün ülkücü bir gün anarşist alabildiğine peşin hükümlerle ve tutarsızca zihin mastürbasyonu zamanında iyi gelmiş. biraz da özlemişim trollüğü okurken farkettim. neyse nerden aklıma geldiyse öyle bi geldim geçtim tekrar bugün burdan.

artık sarmıyor. o dönemlerdeki kadar kötü değilim. işler hala yolunda gitmiyor ve aslında bu eylülde zor geçti ve ever biliyorum siyaseten inanılmaz malzeme var üzerine konuşulabilicek ama ne bileyim ilgimi kaybettim heralde çoğu şeye. yada o eski birileri tarafından kabul edilebilmek artık pek sikimde değil. umursamıyorum. açar bi kitap okurum bi anime falan izlerim daha iyi diyorum. o sebebten artık pek kullanmıyorum. ama güzel günler geçirdik burada sanırım. baktığımda bir dönemi bol kahkahalı hatırlıyorum. güzel mecra lan. o eski klişeyi yapmayayım diyorum ama eskiden tanıdığım buradaki insanlarla daha güzeldi. şimdi çoğu yoktur muhtemelen. bir durak işte bir dönem geçip gitmesi gerekenlerin uğradığı. sanırım. bilemiyorum. olgunlaşmak zorunda olmaktan nefret ediyorum. keşke şurda 17 yaşında gibi takılabilsem her gün aq. fakat bu benim için de iyi değil. biraz büyümek vakti.

17 yaşında gibi takılmak, 5 yaşında gibi takılmaktan sonra dünyanın en güzel hissi. ileride tekrar delirirsem yine gelirim.
Başardığımdır. Tahminen bi 2 aydır yazarım.
Kimseye söylemedim, söylemem de. Burası gizli çöplük. *
Sözlük kızı seks yazarların elleri itiraflar düşün ki bakire olmayan kız türban açık oy seks meriç abazan seks saçları sözlük sapığı kezo seks aktivite evet şüphesiz cinsel seks öyle kız böyle kız bakire olmayan kız seks sözlük erkeği işsiz yazar user nick altı prim açık eksi seks şiir akrostiş seri artı fav seks özel mesaj almak isteyen seks yazarların Şusu busu üstteki yazar seks.
bir zamanlar keyifti artık daha az keyifli ama alışkanlık oldu.
bir ortamda otururken herkes sosyalleşirken ben telimde telefon sözlüğe yazıyorum. bugün modum düşük, star wars üzdü beni, sarstı.
bir diğer şey de kendini üstün hissetmenize sebep olur insanların düşüncelerini etkileyebilmek.
Düşüncelerimi başkalarına aktarmak insanlardan birşeyler kapmak onlarla sohbet etmek için yapılandır kesinlikle şüphesiz..
(bkz: dün sözlükte yaşanan utanç verici olay)

Çaylak olsan yerse yaz görünmez.

Sayın aqlarım.