bugün

yaptığım izlenimlere göre su götürmez bir gerçektir. gerek açılan başlıkların gerekse yazılan entrylerin kalitesizliği,laçkalığı, espiri ve bilgi yoksunluğundan anladığım kadarıyla burası bir liseli ergen mekanıdır.

ithamlara karşı edit: adım samuel , 25 yaşım

ithamlara karşı edit2: 6 senedir çeşitli sözlüklerde yazarlık yapıyorum. uludağ sözlük'te üyeliğini çok önceden sildirmiş biriyim.

ithamlara karşı edit3: hayır 31 çekmiyorum.
(bkz: ben müsamere kolu başkanı)
her sözlüğün kaderidir.
yaşı 25-35 olan sözlüğe girmez zaten işinde gücünde adamdır. Ha girenleri yok mu var. Onlarda başımız üzerine.
özet olarak (bkz: neyin kafasını yaşıyorsun)
edit: tamam yanlış anladınız eksilemeyin artık. şaka lan vurun eksinin dibine çokta tın yani.
bunun ergen veya liseli olmakla alakası yok.
ergen ve liseli olmayıp da gayet ortalığa mıçan bir çok yazar örneği var ulu sözlüğümüzde.
ne demişler; (bkz: akıl yaşta değil baştadır)

--spoiler--
entrylerin kalitesizliği,laçkalığı, espiri ve bilgi yoksunluğundan şikayet edenler, şikayetlerini mod'lara bildirsin lütfen. sonuçta bu adamları yazar yapan biz değiliz.
--spoiler--

ediiit:belki de aklı ergen ve liseli olanlardan bahsetmiştir. yazarın üstüne bu kadar gitmeyiniz. onun da haklı olduğu konular var.

edit2:oha ben de nasıl yön değiştirmişim hemen, ikiyüzlüyüm evelallah.
çok ama çok klasik olacak ama
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)

önermeyi yapan yazarın nickine gelince, ironik bir arkadaş.
eğer akılın yaşta değil başta olduğu bir kalite olsa bu kadar ergenin zaten tespit edilemeyeceği durumdur.
kimin ne olduğu zaten anlaşılır. dert etmeye gerek yok.
(bkz: baba genelleme yapma) *
--spoiler--
adım anderson 12 yaşındayaaam.
--spoiler--
yazarların %99.3'ü için doğru bir önermedir. *
ulan liseli tabirini hala liseye giden öğrenci sananlar var. hakkaten liseli çok.
Zaman sadece armutları olgunlaştırır, akıl yaşta değil baştadır yeğen.. derdi şimdi Ramiz Dayı olsa idi. Bende; yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe edinilir dayı.. diyerek bir ekleme yapardım.
(bkz: bunu bunu alın dışarıya)
şimdi yazmıyım yazmıyım diyorum ama bu bardağı taşıran son damlaydı. bu kadar kısa bir sürede** nasıl böyle tespit sıçılabilinmiş büyük merak konusu. kabul aramızda saçmalayan cıvık entry giren "liseli" diye tabir edilen yazarlar yok değil ama bunu bütün sözlüğe mal etmek kimsenin harcı değil*** beğenmeyen çıkış butonuna basıp başka sözlüklere gider.
edit: adım jason, 28 yaşım
(bkz: bu çocuk okur)
(bkz: baran 14 yaşında)
ulan her dakka sevişiyormuş gibi ergenlere laf atmaya doyamayan söylemdir. sağ elinde ki nasırların haddi hesabı yok bok atma ergenlere, sanki ergen olmadın.

(bkz: wank forever)
olabilir. şahsen yaşıtlarından utanan bir ergen olsaydım çok dert ederdim bunu. hayır yanlış anlamayın, yaşıtlarından utanmayan bir ergenim.
madem büyük iyi yazarlar var çıksınlar ortaya. evet gerçekten iyiler var ama bunların içinde bir çok kendini bilmez de var. e çoğuda işinde gücünde diyorsunuz madem kendinizden küçükleri istemiyorsunuz kapatın sözlüğü yada girmeyin sözlüğe.
25 yaşında bilge bir insan önermesi.
(bkz: dikkat çeken hareketler bunlar)
inkarı kolay, kabullenmesi zor olan iddiadır. diye düşünürken (#12348276) nolu entry ile birlikte, inkarı zor kabullenmesi kolay hale gelmiştir. ayrıca konuyla alakasız olarak, anasını boyayıp babasına satan kişi dolandırıcı olurken, anasını avradını satan adam nasıl bilge olsun.

anasını avradını satan işletmeci
insan satılan işletme
pezevenk
geçen haftanın en beğenilen entryleri'ne baktığınızda doğruluğu kolayca anlaşılabilen bir önermedir.
yazarımıza ne ısmarlayalım diyeceğimiz durum.
"kanka lys de sıçtık yaaaa" diyen liseli ergen bir uludağ sözlük yazarıyla,

"of patronum çok üzerime geliyor sıkılıyorum daralıyorum ne yapıcamı bilemiyorum sözlük. çok zor özel sektörde kadın çalışan olmak. inan bana. zaten depresif dönemdeyim bu aralar offf" diyen bir uludağ sözlük yazarı arasındaki tek fark: senin hormonların ve algıda seçiciliğindir güzel kardeşim.

bence o liseliye de nick altı gir. onu da artıla. onu da kanka ekle. onla da buluş kaynaş. aynı şey.
maalesef doğru bir olaydır. herkes yaşını haddini bilmeli. biz liseliyken öss ye çalışırdık be.