bugün

şudur: karadenizliler hayvandır kabadır. gerizekalıdır. ilkel ilkel yaşarlar. çok uzaktadırlar. görülürse asılmalılardır.
---------------------------------------------------------------------------
gerçek: bir samsuna gidin. tamam bazıları mal olabilir ama çoğu yukarda yazılanların zıttıdır.
Fazla sevmem i.
Karadenizliler yolsuz, hırsız, ahlaksız ve zevksiz bir barbar sürüsüdür. Sen de türünün en Nadide parçasısın.
Denize paralel bakıyorum.
Begenmeyenler Samsun'a gelmesin.
Gözlerimi kapatıyorum.
görsel
Yobaz, cahil, paragöz, şiddete meyilli olarak görürüm.
Son 20 yılda kendilerinden razı değilim...
ulan ben karadenizliyim zaten. ama istanbulda doğdum. sayılır mı?
Karadenizlileri sevmeyenler genelde ermeni dönmesi kripto kürtler oluyor nedense.
ben sanırım Karadenizlilerin neden 'uyy' kelimesinin dillerine pelesenk olduğunu çözdüm.
dün hava soğuktu ve ben istemsizce 'uyy' dedim. karadeniz de soğuk malum.
53-61 lobisinden iliklerime kadar iğreniyorum. doğu karadenizliye 2+2=4 desen o salak inadından 2+2=5 der. karşıma çıkmamasını dilediğim bir grup doğu karadenizliler.
Samsunlu bir aydın olarak çok iyi bakmıyorum.
Bazıları yakışıklı oluyor.

Bazılarını Seviyorum..

Swh.
Tanıdığım en ilginç Karadenizli bir firmada çalışırken yanımızda şoför olan bir çocuktu. Tipi konuşması lehçesi vurgusu ve memleketi kütüğü ile tam bir laz orjinal trabzonlu olan bu oğlan fenerbahçe için adam öldürecek düzeyde fanatik fenerbahçeliydi.. Dolayısıyla insan kategorize etmemeyi bana öğreten insan oldu.
Boş milliyetçilikleri var doğayı da fazla sevmezler.
Bakmıyorum. *
Genel olarak insanlarını şivelerini ne sevmem ben. Tabi Hepsi kötüdür ne diyemem..
Alayınız samimiyetsizsiniz amk! Şu başlık sözlük yazarlarının doğululara bakışı diye açılsa hihi ben gittim tıam mı oralar bi kere çokzel tırşik çokzel çok otantik hihi filan dersiniz bitane dalyarak da çıkar yov bıne foşk foşik başlıklar filan der.

Hofff!
Bir Karadenizli olarak hiç umurumda olmayan yorumlar yapmışsınız.
görsel
Şimdi karadeniz kocaman yer bunun batısı var ortası var doğusu var. Kıyasa önce burdan başlayalım.

Doğuya gittikçe sığlık yükseliyor. Mikromilliyetçilik ve megalomanlık artıyor. Bunu Ben demiyorum bunu "bize her yer trabzon" diyen trabzonlular diyor mesela. Rize hakeza, trabzonlular ile anlaşamayan bir halka sahip. Bir de ilçeleri var bunların. "of" diye bir yer var. Biz hiçbir yere bağlı değiliz direkt allah' a bağlıyız derler. Daha ileri boyuta götüreyim, kendinden olanı bile sevmezler. Trafikte sikko bir sebepten çıkan kavgada karşı tarafın aracı patlasın diye deposuna kasıtlı ateş edeni bilirim mesela.

iyisi var mıdır? Elbet vardır ama temkinli yaklaşıyorum hepsine ...
Anne tarafım karadenizli baba tarafım egeli. Anne tarafım mükemmel. Baba tarafım görgüsüz ve bencil insanlardan oluşuyor. Genelleme yapmak çok saçma. Lazlar o kadar bağlıdırki birbirlerine Herkese ibret olmaları gerekiyor.
#anne tarafım karadenizli baba tarafım egeli. anne tarafım mükemmel. baba tarafım görgüsüz ve bencil insanlardan oluşuyor. genelleme yapmak çok saçma. lazlar o kadar bağlıdırki birbirlerine herkese ibret olmaları gerekiyor.#

90'larda Natasha'larla pişpirik oynayan kimdi? Eskiden Karadenizliler'i delikanlı sanırdım; ama paraya tapma, karı kız kapma, silah taşıma, ülkenin yönetiminin içinden geçme, torpil yapıp adam seçme... ve sair dahası hep onlarda. Genelleme yapmak gibi olmasın; ama üzülerek söylüyorum, Karadenizliler ne yazık ki böyleler.