bugün

Ekselansları Barack Obama,
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı,
1600 Pennsylvania Ave NW
Washington, DC 20500.
8 Kasım 2008

Sayın Başkan,
Şahsınızın, emperyal devletinizin dünyaya şirin görünme çabalarının bir sonucu olduğunu düşünüyorum. O yüzden sizden ve devamınızda abd başkanı olacak çinli, gay, arap, hintli, travesti,sporcu, muslukçu abd başkanlarından da herhangi bir beklentim yok. Dünyanın devletinizce yine kana bulanacağından, işkencenin son sürat devam edeceğinden de şüphem yok.
Mektubuma burada son verirken yenge hanıma ve şirin çocuklarınıza selam ederim.

Barnabas, Uludag Sözlük Yazarı.
dilbilgisi bakımından zayıf mektuptur.

(bkz: uludagsozlukyazarlarindanobama yamektup)
kanka naber. opt. si yu. by.
sevgili barack;

iyisin, hoşsun, dünyada seni seven çok. e madem öyle neden ülkemizden sktir olup gitmiyorsunuz? bence al askerlerini incirliği falan boşaltın komple. çok süper olur ki. teröre karşı savaşımızda yeterince köstek de oldunuz zaten. bulaşmayın bize. yardım da etmeyin. biz hallederiz ne varsa. sayenizde bu hale geldik zaten.

love, kabızkuğu.
dear obama;

i want to congrulate you firstly, be helal!
how are you? how are yenge, çoluk kids?

if you ask me; i'm not good my bro... in here all the girls are gösteriyor but they don't give... i'm so horney or honey i can't remember the word...
anyway, find a solution to this problem for the world peace and for dialog between religions...

kiss from hands of olders, and from eyes of the elders...

take care of yourself, kiss you...
dear mr. obama..

first of all, congratulations for being the new president of the glorious united states of america.. i never had doubts of you, i must say.. i think you are a great symbol of humanity values and a proof of the end of the bloody racism.. i really admire you for that..
i find your ways to manage your abilities and resources, very useful.. you are like an idol to me.. i wish u.s. will rule the entire universe.. i love you like a father.. yes.. don't cry..
i heard that you and your beloved family (kiss the children for me and say hi to your beautiful wife) are moving to the white house in december.. i will really appreciate if you can arange a small room for me, there.. i can't live without you.. i miss you.. i love you.. i love america too..
u.s. rocks!!!

with respect and love..
rapper ninja..

çevirisi için:

sevgili barack bey..

öncelikle şunu söylemeliyim ki, başkanlık sıfatınız beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. bence siz de tıpkı sizden önce gelen amerikan başkanları gibi iblisin ta kendisisiniz.. sizden nefret ediyor, ölesiye tiksiniyorum.. ayrıca sadece siyahileri susturmak için oraya oturtuldunuz..
başkan olmak için söylediğiniz safsatalara ise sadece gerizekalı amerikan halkı inanır.. seni hiç sevmiyorum barack.. ayrıca isminle ilgili laf esprileri yapmaktan da asla vazgeçmeyeceğim.. amerika'dan da hoşlanmıyorum.. emperyalist götoşlar..
beyaz saray başına yıkılır işallah.. lan hiçbir şeyden utanmıyorsan şu gülyüzlü karından şirin çocuklarından utan be.. marsık..
amerika boktur..

size saygı ya da sevgi duymayan..
rapper ninja aq..
ya obama bubama;

mabo bunga homomaba komo gambo. yomba hoganbumoba donombu, ugando, momongu og gunamba. orlando bulum gunga bongo mundoga gogonumbo.

ga bogo zogo,
mumubonga.
başkan obama;
Minareden atladım x-masını kutladım
sevgili obama;
dik dur ama kavga etme.
sevgili obama,
müslümandın hırsın yüzünden hıristiyan oldun. keza, sistemde bir yere de geldin. kendini satmış olmanın duygusal hali nedir bana cevaben söyleyebilir misin ?
sayın hüseyin obama,

amerika da yeni bir dönem başlatacağına inanmaktayım. bush tan daha iyi bir yönetim ve idare göstereceğine de inanmaktayım. rengi, dili, dini, ırkı ne olursa olsun bütün insanların eşit haklara sahip olduğunu, tanrının tek olduğunu ve herkesin tanrı karşısında eşit olduğunu bilen bir kişisin. ne de olsa kökenlerinde bir müslümanlık var. yeterki sömürgeci olma sayın pırezident. milyarların kafasındaki ''sömürgeci, emperyalist amerika'' imajını temizle ve aksine davran. madem ki bu dünyanın süpergücü(!) olan ülkenin başındaki kişisin, yani bu dünyanın başındaki kişisin, barışı sözde değil özde getir bu dünyaya.

ek olarak türkiye nin bor madenlerine gözünü dikme.

saygılar, sevgiler.
sayın obama;
şimdi...
neyse vazgeçtim.

uye lol.
sevgili obamacığım;
öncelikle isminden ötürü barack-y.rak şeklinde iğrenç aşağılık terbiyesiz bir espri yapmamak için kendimi zor tutuyorum ama anan baban böyle bir isim koymuş işte, ben dalgamı geçerim.
beyaz sarayda fazla oynaşma, otur oturduğun yerde usluca, biz seni sevmiyoruz ama seviyormuş gibi görünüyoruz, doğan görünümlü şahin gibi ama anlamayacaksın biliyorum s.ktir s.ktir et hiç kurcalama anlatamam.

k.i.b canım öptm.
s.a.

hayırlı olsun.

aeo
naber?
neyse cevap atmayacaksın sanırım. ok.
seni pek severim tatlı çocuk obama
yap bir güzellik tuz at çorbama
ne yapıp et uydur yordamina
yolla fetoyu tayyipcigimin sıcak kollarına.

mektup içinde romantik şiir daha etkili olur düşüncesindeyim.
Bahçelerde lahana koca götlü obamaaaaa.

ps: ı fuck you.

ekleme: fuck seviyorum demek di mi lan. *
United States of America ve United States goverment demene hastayım Obama reyis dedirten mektuptur.
Naban lan keranaci,

amk kapı çaldı lan...
seni lanet olası kapitalist, hepinizin canı cehenneme.
Dear obama;

Duydum ki Michelle ile yatakları ayirmisin.bosarsan haberim olsun. Ben cikolota seviyorum bilirsin.

Optum.
-hello, how are you? mmm fine... mm ok.. dark... eyyhh... left right, eee... is.. is.. eh.. windows ice... ehh... hehe, what yours talkin about? fine.. please
sit down stand up, sit com..
0:00 0:09
bu akapeden kurtulmanın zamanı gelmedi mi.
Sayın başkan,

Daha fazla resmi olamayacağım, nabıosun bebeğim.

Si yu sun.