bugün

iyi niyeti esas alan yardimlasmalarin ilan edildigi basliktir. mesela su an marmaristen izmir e gidiyorum gelmek isteyen gelsin.
Zekamla yardımlarınıza hazırım sevgili yazarlar. Yardımlaşma olayıdır.
amerikada yillardir yasayan bir yazar olarak hazir oldugum yardimlar zinciridir. Evli ve coluk cocuk babasi olarak adaylarada pisikolojik yardimda bulunabilecegim yardimdir. Bayagi araba degistirdigim icin araba konusundada yardimim olabilecegini dusundugum basliktir. ne biliyim lan.. bayagi yardim severim basligidir.
her türlü yardıma açık olduğumdan katılmak istediğimdir. bir mesaj yeterli, istisnasız her isteğiniz için. seri artılama bilem yaparım asdfaasd.
Evet yardım bekliyorum. Bilgisayardan iyi anlayan birine ihtiyacım var sorun rundll virüs ibnesi ne olur yardım bekliyorum.
(bkz: uludağ sözlük soru cevap)
arkadaşlar dışarı da kaldım parklarda yatıyorum acilen banka hesap numarama 500 tl atar mısınız?
özelden banka hesap numaramı yazarım vesselam çok sağ olun.
manisadan bildiriyorum gelmeyin mk başka memleket mi yok okumaya.
Felsefe konusunda yeterli derecede yardımda bulunabilirim. Boşuna araştırıp, incelemedim.
cryptocurrency mining konusunda her türlü teknik bilgiyi sağlarım. ihtiyacı olan yeşillendirsin.
uludağ sözlükte ne gibi bir yardımlaşma olabilir ki diye altına entari düzülesi başlıktır. ne sözlüğün yazarlarına faydası var; ne yazarlarının sözlüğe?

not: eksitopialıyım.
Kimse yardımlaşmaz burada ya. Benim Mastor halimde bir tane kadın yazar vardı, bir yerlere filan yardım ederdik. Nerede o acaba ya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar