bugün

uzaylı diye bir şey yoktur. soguk atmosfer bazı insanlarda halüsinasyon, hayal görmesine sebeb olur. ay olmaz ise dünya olmazdı. düzensiz hareketler sonucu gezegenler oluşmuştur. başka gezegenlerde canlı olmayabilir.
araştırmaya sözlükten başlanabilir. nuhun gemisi gibi mübarek. evet.
gecenin köründe vay efendim uzaylıların gelmesi gitmesi sıçması gibi saçma başlıklara sebebiyet veren oluşumdur.
beni de yaz diyeceğim ama uzaylı yoktur diyen mallarla uğraşıp sinirlerimi geremeyeceğim bırak millet karanlığında boğulsun cahil kişilikler .
içinde olmak istediğim kulüptür. ama nerden başlıyoruz ki?
benide yazın.
50 mekik çekebiliyorum uzay mekiği yolda kalırsa rahatlıkla çekebilirim.
Sizi kara deliğe ulaştırabilirim. Güvenin bana.
kardeşim, bir şeyi gerçekten araştırmak istiyorsanız, gerçek bir emek gösterin. vakit geçirmeyi, muhabbet etmeyi "araştırma" olarak adlandırmayın. varsa yoksa medya'nın sana servis ettiğini bileceksin, sanki bunun ötesine çıkabilecek misin?

nasıl teleskop yaparız?
nasıl veri analiz ederiz?
uzayla alakalı ne tarz buluşlar yapabiliriz?

gibi konulara kafayı yorun ve bunları hayata geçirin.

neyse, sakinim...
Bende varım.

işin hukuki aksaklıklarını çözerek devam edelim.
https://m.youtube.com/watch?v=C83f40Z9azM

kamera hilesi de olabilir bilemiyorum fakat dünyada birçok farklı uzaylı ırkı olduğu söyleniyor.

dünyada olanları pek inandırıcı gelmese de koskoca evrende tek başına bir ırk olmamız saçmalıktan başka bir şey değil. en kötü ihtimalle farklı bir güneş sisteminde de dünyanın oluşumundaki şartların aynısının ya da benzerinin olması ve bize benzer düşünen varlıkların varlığı muhtemeldir.
ben varım dostum.
(bkz: seti uludağ)
(bkz: uzaylılar müslüman mı).
(bkz: bir uzaylı görmek abdesti bozar mı). sizce
(bkz: yerçekimi olmayan ortamda sevişilebilir mi)

Bu kulüp anca bu gibi konuları araştırır.
rezervasyon edeyim şurayı bişey bulunca paylaşayım.
nası kulup la bu, hala bu uzaylı bulamadınız mı.