bugün

sözlükte yazıyorum dedikten sonra nerede sorusu sorulur. ulu'Da dedikten sonra aa tamam ben de yazayım orda nasıl olcaz der karşımızdaki. eğer ki cevabımız 10 tane başlığa bir şeyler karala sonra zaten yazar olursun, aynı forum sitelerindeki gibi... ise burada gerçekten mantık hatası vardır.
milliyetçiliği kendince kafatasçılık olarak addedenlerin yazıp, ölsün kürtler nidaları atmasıdır hata belki de.
mesaj fasalitesini kullanamayan insanlar yığınının olmasıdır belki de.
ekşi sözlükle karşılaştıran insanların olması buralarda. karşılaştıran insan gitsin bir ağzını yıkasın da gelsin. bu büyük bir mantık hatası olmalı.
bir başlığın bir daha açılmaması kuralının bir çok ihlalini gördüm mesela.
ayrıca gözümden kaçmayan bir konuysa insanları bölücülüğe iten bir takım başlıkların açılıp boş muhabbetlerin döndüğü zamanlarda herhangi bir önleyici tavır da görmemem bir mantık hastasıdır nitekim. yarın ola hayrola...
kızların hala ergence entryler girmesidir belki de sorun. her biri ağlamaklı, hepsi eski sevgilisi tarafından terkedilmiş. öeöehh ama.
mesaj yazarken en azından sonuna iyi günler, aksamlar... her neyse ekleyemeyen insanların olmasıdır belki de hata. dostum sadece nezaket kimseyi öldürmez.
modların yenemedikleri egolarıdır. belki de kıskanıyorlardır bizi. onlara da yazık bütün gün entry okumak kötü lan. bunu da okucak şimdi. beğenmezse subjektif deyip silecek. ama okuyacak.
nazik bir insan olmayı dünyanın sonu olarak görmeleridir belki buradaki sorun.
din ile alakalı entryler dolup taşarken birisi evrim dediğinde hehehe maymun.. esprisi yapanların olmasıdır.
zıt fikir görmeye tahammülü olmayan insanların ayar vermek adı altında yazdıkları entrylerdir belki de.
ben o entryleri yazarken bu insanların yüzünü gerçekten merak ediyorum. ne şekil aldığını. belki buradan da bize bir mantık hatası çıkabilir.
soru eki olan mı'yı normal entryde yazmayı geçtim başlıkta yanlış yazan insanların olmasıdır belki sorun.
soru eki olan mı'yı normal entryde yazmayı geçtim başlıkta yanlış yazan insanların yazarlığının devam ettirmesidir belki sorun.
soru eki olan mı'yı normal entryde yazmayı geçtim başlıkta yanlış yazan insanları yazar statüsüne getirebilecek modlarının olmasıdır belki de hatası.
bir konuda üzerine çok gittiğiniz modun sizi çaylak yapmasıdır.
bir konuda üzerine çok gittiğiniz modun sizi silmesidir sorun.
silindikten sonra hayatın her alanına 4s kuralını kullanarak giren yazarlarının olmasıdır belki de sorunu.
okumayı her sökenin yazar olarak alınmasıdır.
Format uymayan başlıkta ki entryler silinirken başlığın silinmemesi.
modları halk seçsin.
sözlük halkın kendi kendisini yönetmesidir.
sikerim sözlüğünü ben yatıcam diyebilen insanların olmasıdır belki de hatası.
yarın pazartesi. iş var güç var. yeter bu kadar...
diyebilen insanların azlığıdır belki de en büyük hatası.
yazılıların yaklaşmasıyla sözlükteki liselilerin çoğalmasıdır.
demokrasinin iyi bir şey olduğunu sananların olmasıdır belki de. evet iyi bir şeydir gerçekten ama şunu unutmamak lazım;
cahil insanların çok olduğu bir yere girmesi gereken en son şey demokrasidir.
ne içtiysen aynısından istiyorumculardır belki. azıcık espri havuzu. azıcık birikim. biraz çalıştırın be saksıyı. yapabilirsiniz.