bugün

uludağda sıkça görülen mantık hatalarıdır. *
ıyy incide neymiş deniyor fakat herkeste bir incici olmak merakı. capslar falan. ne iş?
sözlük yazarlarının itirafları başlığında 48 bin küsür ''tanımsız'' ve ''yazarın kendisini ilgilendiren subjektif entryler'' varken, benim herhangi bir başlık altına yaptığım yorumun bu iki sebepten dolayı silinmesi.
saçma sapan bir başlık açıp, girdiği entry'i de başlıkla aynı yapan adamları barındırması.
sözlükte her gün binlerce tanımsız ve subjektif entry varken bu garez neden bana diye düşündürtendir.

a) hoca bana taktı
b) torpil var hacı adamın olacak
c) selam verdim rüşvet değil deyu almadılar
d) beğenmeyen taraftar siktrsin gitsin
e) seni abime ziktircem.
f) mod değilmiyim lan istediğimi silerim
Herkesinisyanettiğikonu.jpeg
"incide"*
"capslar"
"olmak merakı"

adam incici beyler.
--spoiler--
yine bir yazarı ilgilendiren subektif bıdı bıdı nedeniyle silinen entryim sebebiyle upload ettiğim başlıktır. tanım da yapmama rağmen beni ilgilendirdiği için entry silinebiliyor. merak ediyorum diğer yazarlar sürekli international entyler girip, küresel ısınma, dünya barışı için mi yazıyorlar. hayır öyle değil. sözlük yazarlarının itirafları başlığına girdiğinizde 50000 adet ''tanımsız'' ve ''subjektif'' entry görebiliyorsunuz
--spoiler--

bu entry de bu başlıkta silindi. afedersiniz ama taşak geçiyorlar.
bir sürü ergenin 10 entry girdikten sonra sorgusuz sualsiz yazar olması olabilir mesela.
başlık içindeki tartışmada bir yazarın tüm entryleri silinirken diğerininkiler silinmeyebilir.
bünyesindeki insanlar bir zaman sonra sikerim böyle yeri deyip silebilirler hesaplarını. bu da örnek teşkil edebilir.
subjektif entry girilmemesi. sanki öss paragraf sorusu çözüyoruz amk. subjektifmiş, objektifmiş. tanım var mı var. daha ne amına koyim.
seks lafı geçince ağzının suyu akan 31cilerin içerisinde cirit atmasıdır belki.
seks lafı duyunca entry girmeye korkan bayan yazarların olmasıdır belki.
formatın ne demek olduğunu bilmeyen vasıfsız bir sürü yazarın içerisinde bulunmasıdır belki.
--spoiler--
" ...oysa pislik çukurunun dibinde debelendiklerinin farkında dahi değillerdir. pislik çukurunu dolduran ise bunların kendi ruhlarının karanlığından akan irinden başka bir şey değildir! "

--fatih altaylı--
--spoiler--

bu da olabilir belki
moderatörlerinin vasıfsız olmaları ve bunu kabul etmedikleri için ego savaşına girmeleri de olabilir etken.
sözlüğün anası sikmek deyimi ortada cirit atarken uykusunda olan modlara sahip olmasıdır belki asıl sebep.
@bilmem kaç'lı entry bakınızı vermek serbest iken referans teşkil edebilecek entry adı altında entrylerin silinmesidir.
oylama özgürlüğünün olmamasıdır.
daha ilkokulda görülen okuduğumuzu anladık mı paragraflarını yapamayan insanların yazar olmasıdır.
okullar dağılınca birden online yazar sayısının artmasıdır. tesadüf diyemeyeceğim.
akil insanların tartışma yeri olacağına ilkokulluların bana silgi attın muhabbeti yaptığı yer olmasıdır.
omnipotent düşüncedeki insanların sayısının çok olmasıdır. ekşi itirafı en azından bir göz gezdirin. anlarsınız. belki...
herkes yazmasını bilmeyen insanların yazar olabilmesidir.
dahi anlamındaki -de ekini yazamayan andavalların akılları sıra komik oldukları yer olmasıdır belki.