bugün

tutulan oruclarin sonuncusu olan gecenin sahurudur.
(bkz: son akşam yemeği).
Efenim bir dahaki ramazan da sahur programında tekrardan görüşmek dileğiyle mikrofonu hanım kızımıza uzatalım sorusu var galiba buyur kızım.
Bu gece biraz geç kaldım ama son dakikalarında buradayım.
Son sahur yemeğinde bir araya gelmiş tayfadır.

görsel
Diğerleri kamera arkasında yiyor, unutmadık.
Hepsine afiyetler olsun. yasi kucuk arkadaslar cay koymamis hala olmuyor boyle. cayda dem sahurda kidem hadi bakalim.
Son sahurumuzu yaptık, son orucumuzu tutuyoruz.

koskoca 1 ay sanki bir kaç gün gibi çabucak gelip geçti.

Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin ve bu güzel tayfayı hayırlısıyla, dualarının kabulüyle bir sonraki ramazan ayında da buluşturmayı nasip etsin inşallah.

Allah hepinizin hayırlı dualarını kabul etmesi dileğiyle, Allah'a emanet olun.
Sözlüğün gururu tayfa. 1 ay yoldaş oldular beraber oruç tuttular. Seneye hep beraber olmayı nasip etsin yüce mevlam. Allah hepimizden razı olsun. Evet.
Bu ay içerisinde gösterdiğimiz sabır ve çabayı tüm yıl boyunca göstermek nasip olur inşallah. Allah dualarımızı kabul etsin.
Günlerdir yalnızdım hep başlığa gelip yazıyordum. Son sahurumu ailemle beraber yaptığım için bugün geç kaldım.

Yarın arife günü. Mezarlık ziyaretlerini unutmayalım. Sizleri özleyeceğim arkadaşlar. Hayırlı sahurlar şimdiden iyi bayramlar.
Hakikat şu ki; "Ve bir gün gelecek, dünya hayatı sona erecek kardeşler" iyisiyle kötüsüyle bir ay ramazan bitti. Elde ne var? Giden gitti, yenisine bereket, tabi ömür kifayet ederse. Son gecemizde, son duamız "Rabbim ramazanı şerifi hakkımızda hayırla şahid eylesin" olsundur. Her ne kadar hakkını ödeyemesek de.
Bir ramazanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız Allah ibadetlerimizi kabul etsin..

- next station of ramazan bayramı.
Bir gün sözlüğe yolunuz düşerse entryleri dikkatlice okuyun. Belki ateistlerin çığlıklarını duyabilirsiniz.
Ve iyi bir çocuk olursanız kim bilir belki sahur yazarlarını bile görebilirsiniz.
bir yıllığına emekliye ayrılmış tayfadır. seneye kim öle kim kala. evet...
hayırlı bayramlar. bayramı hakeden asıl insanlardır.
emekli olmuşlardır.
ne çabuk geçti be.
2019 senesini bekleyecek tayfa. Sizlerle sahur gururdu kardeşlerim. Evet.
an itibariyle işsizlikten kendilerini 2:30 civarında uykuya verecek olan tayfadır.
Bu başlık altında bayramlaşalım bari napalım. iyi kötü bir ay geçirdik hemen kopamıyır insan.

Hepinize iyi bayramlar dilerim. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Sağlıcakla kalın.
maşaallah hepsi hazır ve de nazır dı ramazan bayramı boyunca .

rabbim ümmeti muhammed den razı olsun inşaallah . amin

tabi durmak yok yola aynen devam .
Yatıp uyusunlar artık sahur mahur yok.
Bir aydır sahur tayfasi diye beyin yediler.
kaza orucu falan yok mu hic kimsede, herkes full mu cekti?
ramazan bittiği halde ateistleri kudurtmaya devam eden tayfadır. evet.
Ramazanı bekleyen tayfadır. 11 ay sonra şenlenir.
Aaa özlediğim tayfadır. Hergün buluşuyorduk burda ne güzel. Kaza orucu falan tutacak olursanız haber edin.
her yıl olduğu gibi geleneksel olarak bu yılda geceleri beraber olacağımız tayfadır. evet..

kemalist zihniyet sahur tayfasına katılamaz.