bugün

mobil hayata ayak uydurulması harika. candan tebrik ettim.
Sadece bakınızdan oluşan bir entry girildiğinde haliyle uyarı veren ama "eminim"e basıldığında entry girmek için bir butonu bulunmayan format. Ya da ben mi bulamıyorum.
Mesaj butonuna tıklayınca önünüze "başlığı henüz açılmamış" gibi sayfa getiren uygulama. Şu hatası da olmasa müthiş bir uygulamadır, kota dostudur.
Sürekli kullandığım uygulama. Harikadır. Pc olmayan uludağ ekip üyelerinin vazgeçilmezidir. Facebook mobil'e rakiptir.
Sadece bkz'dan olusan entry girerken zorlandigim uygulama.
bunu geliştirenlere teşekkür etmek istiyorum. . telefonda salak salak m.facebook.com'da dolanacağıma, her zaman her yerde girip sözlüğü takip edebiliyorum.
can sıkıntısına birebir!
mobildeyim. Yatağımdan sözlük keyfi bi dehşet oluyo ya, ayrıca istediğim her yere sokabiliyorum. (bkz: Yastık altı)
bulana, getirene, düşüp uygulayana, tenkyülerimi fışkırtıyorum.
başlıktan başlığa atlarken bazen kafası karışıyor uludağ sözlük mobil'in. mesela alexis texas başlığına tıklıyoruz, hoop bir bakıyoruz yanlışlıkla lionel messi başlığındayız fakat durumun farkında değiliz, çünkü eminiz alexis texas'a tıkladığımıza. kontrol etme gereği duymuyoruz yani. sonra başlıyoruz efendim entryi düzmeye. düzmek derken yanlış anlaşılmasın, yazmaya işte.

'izlemeye doyamıyoruz. evde herkes yatınca ilk akla gelen oluyor, hemen açıyoruz. sonra sabahlar olmasın. öyle .öte bülbül öte.'

sonra ekle diyoruz efendim ve entrymizi girmiş oluyoruz. akabinde yine kontrol etmiyoruz ve bugüne tıklayıp başka başlıklar kovalıyoruz.

işte asıl olay burdan sonra başlıyor. yazarın biri görüyor lionel messi başlığını, diyor ki; 'lan yine ne yaptı acaba bu kodumun çocuğu. birileri bişeyler karalamış.' diye, bizim entryi okumaya başlıyor. ilk cümlede sıkıntı yok. ikinci cümleye kayıyor okur-yazarımızın gözleri. 'allah allah' diyor, 'heralde erkenden yatıyo bunun evdekiler, la ligayı tek başına izliyor' diye ekliyor içinden. biraz da işkilleniyor tabi. üçüncü cümleyi okuyor, işkillenme daha da artıyor. 'adam futbol hastası mı messi hastası mı' diyor tekrar. son cümleyi okuduğunda neler düşündüğünü sizlerin hayal gücüne bırakıyorum artık sevgili sözlükçüler. eksiyi basıp gammaz butonuna yükleneceği kesin ama.*
Sadece bkz verildiğinde emin misiniz diye soran eminim tikini işaretleyince hiç bir şey yapmayan, entryi girmeyen, girecek diye 3 dakika beklememize yol açan mobil sözlük.

(bkz: duy beni zall)
sözlükte basılan eksi oyların %25'inin tek sorumlusudur. adama mesaj atayım diyorum eksi basıyor, artı oy vereyim diyorum eksi basıyor, yazar bilgisine bakayım diyorum yine eksi basıyor. ben mi dolma parmaklıyım bu arayüz mü psikopat çözemedim.

yetkililere sesleniyorum; şu buton aralarını biraz açın. hepimiz anamızın karnından elf hanımı doğmuyoruz, rocksteady ve bebop gibi parmaklarımız var abi bizim.
Dün geceden beri telefonumun sık kullanılan kısmına eklediğim, artık telefondan sık sık girebilecegim mobil sözlük.
Türkçe karakter kullanmıyorum kullanımı oldukça zor oluyor, bunun dışında çok fazla bir eksisi yok benim için.
Rahat ve kullanışlı olmasına karşın -daha çok dokunmatik telefonlarda- parmağınızın kaymasıyla yanlışlıkla entry oylayabileceğiniz, dikkatli kullanılması gereken uygulama. Hele de benim gibi çaylaksanız bulaşmayın derim.
ya nickimi ya da şifre mi yanlış girdiğimi iddea eden uygulama halbuki bin sefer doğrusunu girdim. bilen birinin el atması lazım bu duruma.
Bir basliga girdigimizde sonraki sayfalara gecmek icin en alta inmek zorunda kaliyoruz. Fare olmadigi icin baya yavas oluyor bu. O yuzden basligin ust tarafinda da sonraki sayfalara gecme linki olsa iyi olurdu.
sadece bakınızdan oluşuyor sorusuna verilen evet butonunun olmadığı uygulama.
en çok kullandığım ve yeni gelenlere de en çok kullanılmasının tavsiyesini verdiğim "bir gün" butonunun olmadığı uygulama.
uygulama güzelde birde şu yazıların puntolarını biraz büyültün bea hiç alışamadım.
Şuan mobil siteye bağlanılmaktadır şöyle bir şey çıkıyor efendim
"All rights reserved
Parallels Desktop® for Mac
Lets you run Windows on any
Intel-based Mac without
rebooting! The best solution for
running Windows, Linux, or any
of many other operating
systems alongside OS X.
Learn More!
Parallels® Workstation
Lets you run Windows, Linux
and more side-by-side on a
single PC without rebooting. The
most powerful, stable, easiest-
to-use, cost-effective desktop
virtual PC solution available
today.
Learn More!
Parallels Virtuozzo Containers -
the most efficient server
virtualization technology.
Parallels Automation - hosting,
SaaS, and cloud computing
automation solution.
Web Server's Default Page
This page is generated by
Parallels Plesk Panel, the
leading hosting automation
software. You see this page
because there is no Web site at
this address.
You can do the following:
Create domains and set up Web
hosting using Parallels Plesk
Panel.
For more information please
contact Administrator."
Edit: Şuan düzeldi sorun yok.
rastgele butonunun bütün bir gün boyunca aynı başlıkları sunduğu uygulama.

Düzeltme: dün akşam itibariyle sorun giderilmiştir. Teşekkürlerdir.
ara butonu çalışan uygulama. Arama motoruna başlığı yazıyorsunuz getir butonunun yanındaki ara butonuna tıklıyorsunuz ve o başlıkla ilgili başlıklar , istatistikler çıkıyor.
uludağ sözlük android uygulaması varken artık ilgilenmedigim oluşum.
artık ben butonunda karma sıfatının ve kaç entry girildiğinin yer aldığı biricik güzeller güzeli uygulama.
enfes olmustur dostlar dunden beri yapilan bir kac degsiklik ve eklemeyle harika bir zikkima donusmustur.

ellerinize saglik diyoruz.