bugün

uludağ sözlükte kız! inanılır gibi değil.
Muhtemelen tipsiz ve sevişme özürlülerdir.
içlerinde her ne kadar ergenlere osbir malzemesi olup kadınlık onurunu ayaklar altına alanlar olsa da,

gayet aklı başında ve düzgün hanımların da dahil olduğu güruhtur.
sözlükte hepsi busecan, pelinsu,

gerçek hayatta sabriye, haydariye olan kızlardır.

yok ya haydariye kız ismi değildi sanki.
Kafalarda soru işareti yaratan etkileyici ama bir o kadar da düşündürücü kitle.
Birilerine dert olmuş kizlardir.

Sağ elinle mutluluklar cinimcim.
regl günlerini her ay kaçırmadan ilan eden kızlardır.
Nefes alan kızlardır.Insanlardır.. Bulundugu topraklara uyum saglamıs bacılarımızdır analarımızdır.Kaşarıda vardır, orospusuda tel peynirliside,namuslusuda bunlar zaten insana özgür şeylerdir her tür insan heryerde vardır.Tanımadan yargılanmayacak bir bir çeşitlisine rastlanabilecek nev-i şahsına münasır arkadaşlarımızdır.
Genelinin sevgilisi yoktur.

iyi kalplidirler, içlerinde güzel olanları tam vardır diycem gülme geliyor amk, devam edemiycem, teşekkürler.
selamun aleyküm, ben kaç numero oluyorum acaba kızları.
birilerinin zorrruna gitmiş kizlardir.
6. Sadece yazıp gülüp eğlenmek isteyen, canı isterse sarmasını, kitabını, kahvesini de paylaşmakta beis görmeyen,

Zaten toplumda 40 koldan kadınları baskı altına almakla övünen pisliklere karşı reel mücadelesi yetmiyor gibi bir de sözlükte çenesi ataerkillikten başka bir boka çalışmayan erkişilere karşı

"istediğimi yazarım." Yazarları vardır ki;

Bu itlerin gözünde yollu, sürtük, kevaşe, ilgi orospusu, evde kalmış, evli ise kocaya boynuz takmış, kezban, çirkin, şişman, bıyıklı, dışarıda göremediği ilgiyi ne hikmetse onlar gibi "sıfatsız"larda arayan
Bir takım kızlardır.

Düşsenize yakamızdan, siz kendi işinize baksanıza. Yazıp çıkacağız.
Arkadaşlar bu tiplere göre ben sözlükte yokum eyv.
Biri var ki anlatmaya kelimeler yetmez asdhjskhjs.

Arkadaşlar herkes kim olduğunu anladı...
gerçek mi ? ben efsane sanıyordum.
burda hepimizin kim olduğunu bildiği, nickleri sol frameden hiç düşmeyen birkaç kadın yazar var. bunlar regl, fotoğraf, ot bok...gibi mevzularla gündem oluyorlar.

günlerce burunları, ayakları vs konuşuluyor.

heh işte bu tipler yüzünden burda takılan tüm kadınlara karşı oluşmuş bir önyargı var. insanlara tiksinti gelmiş durumda.

halbuki burda sadece yazan, kimseyle polemiğe girmeyen, kimsenin takdir etmediği, herbirinin şahsiyeti farklı olan onlarca kadın yazar var. işte onlar benim burda kalma sebebim.
bacında olabilir, yarın bir gün karında. dikkatli atıp tutmak lazım.
Uludağ sözlük erkeklerinden dolayı genelde kız olduklarını belirtmedikleri kızlardır.
Yaza da kullanırsınız işte fena mi ahaha.
Bir de cool gözükmek için Hristiyan olduğunu belirtip kiliseden fotoğraf atanları var.

Allahım sen akıl ver...
dünyanın en düşük iqlu insanı olsa bile nickaltı sayfalarca yazı ile dolabilir. evet. nedeni... nedenini biliyorsunuz.
fotoğraf görecek miyim korkusu ile başlığa tıklayanlar beğensin.
Siz bize kurban olun ezikler.
şu ana kadar beyaz tenli ve kısa olmayan boylusu çıkmamış kızlardır. hayır kimseye kızgın değilim.
Sebebini yıllardır anlayamadım ama hepsi mi kısa boylu olur? Neden ama?