bugün

sapıtmış tayfadır.Okan bayülgenle kafayı bozmuştur.
vize ödevini yapmamak için , içinde bulunduğum ve kaçamadığım guruptur.
içinde liselilerin olmadığı pir-u pâk tayfa.
bırakıp gidemiyor insan.birşey çekiyor lan.
vizelerine çalışmaktan bitap düşmüş olan bendinizi de sayın.
liselilerden arınmamızın şerefine şukulaşsak mı? diye soran inci tayfası kadar samimi bulmadığım tayfadır. yine de bu saatte takılan tatil ehli insanlara saygılar.
benim de zaman zaman takviyede bulunduğum ekiptir. sözlükteki kaliteli entry oranının artmış olduğu saatlerde iş başında olan özel timdir.
an itibariyle bu şarkıyı armağan etmek istediğim tayfamdır.

http://fizy.com/#s/1aur88
sözlük, yazarını en uykusuz, mutsuz ve yalnız gecelerinde nasıl yalnız bırakmadıysa yazarı da onu bırakmaz.

bırakmam.
sabahın köründe uyanmayacakmış gibi hunharca sözlüğe saldıran tayfadır.
ölümüne sözlük parolasıyla yaşayan yazarlardır. bizdir.
can ağrısı, kalp sıkıntısı olan uykusuzlardır.
uykusu kaçanlar. yazası gelenler.

(bkz: sözlük aşkı)
gece sabaha yakşaltıkça sayısı azalan tayfa.
hiç gelmeyecek birini beklemektedir çoğu.
(bkz: uyku)
an itibarı ile dahil olunulan tayfa.
geceyi gündüz, gündüzü gece sanan tayfadır, hele bazıları vardır ki, hiç uyumaz. ya da uykuyu sevmezler.
sözlüğe gireli kaç yıl oldu bilmiyorum ama hiç aksatmadan içine yer aldığım grup.

yakında vampir olmaktan çok korkuyorum sözlük.
cogu su anda kahve/cay yapmakla mesgul olabilir.
kesinlikle öyle sözlüğün en keyif verdiği an'da güzel entrylerle gecelerini geçirenlerin tümü.
gözleri kan çanağı olana kadar sözlükte dolaşan tayfadır.

sizi seviyoruz tayfa. işte bukadar.
gecekuşları. (saat 22den sonra sosyalleşen insanlar)
an itibarı ile 276 kişilik grup. lakin, gece saat 3 te sözlükteki tek online kız, desenli çoraplı bacaklarını birbirine sürten hatun vb. tarz açılan başlıklara üzülen kişiler.
olgun grup.
bundan sonra dahil olmayı düşündüğüm tayfa. gündüz sözlük içindeki rezil başlıkları okumak zorunda kaldığımdan artık ergen liselilerin olmadığı vakitler sözlükte takılmak daha mantıklı geliyor. hem çay yaparım ki ben bu tayfaya. eti burçak bisküvi de veririm. çaya batırır batırır yeriz lan.