bugün

Yeni yıldan itibaren zorla kullandırılacak diye yorumladım. Masaüstü sitesi için okey ama mobil için m.uludagsozluk.com yine devam etmeli bence.
bana hiç bildirim bile gelmiyor şansa bak amk.
Tasarımdan bağımsız bunu yıllardır yapmadın

(bkz: donuza eklenen malların başlıkları da görünmesin)

Ayrıca donuzadaki heriflerin entryleri başta gizli olsun ama bir butonla görebilme imkanımız da olsun.
açık oy geri gelmeli ve eksi oyların sayısı görülebilmeli.
Açık oy varmış denendi onaylandı, gerçi neyini deniyorsam her gün açık oylayan sevgili yazar arkadaşlarımız var zaten. Neyse iş yorgunluğu var üzerimde olur öyle.
o kadar entry'e baktım hiçbir yazar ''neden eski entrylerimize tek seferde inemiyoruz'' dememiş.

örneğin benim 4100 küsür entrym var şu an. eski tasarımda istediğim gibi profilimde sayfa 65 e gelip nisan aynda girilmiş entrylerimi görebiliyordum, tek tıklamayla.

yeni tasarımda bu imkan yok, ortadan kalkmış. daha fazla göstere tıklayınca 10 entryniz daha beliriyor karşınıza. benim gibi çok entryli bir hesaba sahipseniz,

sırf o eski entrylerinizi okumak, kendi çapınızda bir nostalji yaratmak için 1 saat zaman harcamalasınız 1 yıl önce girilmiş entrylerimi okumak için neden saatler boyunca profilimin dibine ulaşmaya çalışayım?

zall, ekşiye benzeteceğim diye bu özelliği ortadan kaldırdın.
(bkz: daha beter len)
bilgisayardan sözlüğe girdiğimizde, medya ve favorilere tıkladığımızda sadece 1. sayfaya ulaşabiliyoruz. diğer sayfalara tıkladığımızda açılmıyor. sadece 1. sayfayı görebiliyoruz...

lütfen işinizi düzgün yapın. bu amatörlüklerinizden dolayı sözlüğü bıraktım zaten. ama hala arada bir girip ne oluyor ne bitiyor diye bakmak istiyorum sözlüğe.
yenisinin eskisinden iyi olmadığını allah aşkına görmüyor musunuz?
ne yapmak nereye varmak istemektesiniz?
uludağ sözlük markasını düşürdüğünüz hallere bakın!
eski tasarım çok daha güzeldi . eski tasarım geri gelsin .....
Profil sayfama giriş yapamıyorum. eski tasarım linkine tıkladım oradan da yapamıyorum. kendi profilime giremiyorum lanet olsun dostum.
yönetim olarak böyle bir başlık açıp, geri bildirimleri tınlamamak neyin nesidir bilemiyorum.
Çok kötü. Entry sayfası yok, başlıklarda 2. Sayfa yok. Görsellerde geriye gitmek yok. Uludağ galeri sekmesi yok. Profilden mesaja tıklandığında bazen mesaj gitmiyor. Sözlüğe girişte eski tasarıma atıyor ve bildirimleri yutuyor.
Görsellik güzel, ama kullanış sıfır.

Sol frame güncellenmiyor. Eski tasarımdan devam ediyorum, sorun yok.
Ben eskiden kullanamıyorum. Eski tasarım da bozuk çalışıyor bende.
eski tasarıma geri dönülsün . yeni sistem berbat . adamı köreden
koyu gri fonlar vs .....
ekşi sözlük yasarımının çakmasıdır. ekşi sözlüğün tasarımı güzeldir ancak buranın tasarımında çok beyaz renkler vardır. ben de o yüzden hep eski tasarımı kullanıyorum. eski denilen de çok eski değil, 2019 tasarımı.
farkı bilmeyenlerin ses çıkaramayacağı başlıktır.
Bok gibi olmus kimse kusura bakmasin.
hala eski tasarımı kullanan biri olarak lütfen elleşmeyin efendi efendi girelim entrymizi.
Kimse entry girmiyor. Teşvik primi gelmeli.
Moderasyon tarafından okunan tek başlık bu kaldı galiba.

Eski tasarım daha kullanışlı ve alışılagelmiş durumda. Bu yüzden çoğu yazar bu tasarımı kullanıyor. Ve bu tasarımda reklamlar entry alanını komple kaplıyor. Reklam bitiyor, saniye geçmeden tekrar başlıyor. 3-4 defa olduğu bile oluyor. Başlıklarda gezinirken bir anda ortaya çıkıp tekrardan sayfanın yarısından çoğunu kaplıyor. Lütfen düzeltin.
eskiden artılanıp eksilen entrylerin artılanıp eskilenme tarihleri gözüksün.
Kim tasarladı acaba bu aptal tasarımı, rezalet olmuş.