bugün

beyazıt öztürk'ün sunacağı, yakında, star tv ekranlarında başlayacak yarışma.
cuma, cumartesi ve pazar günleri bant yayınlanacak olan program.http://www.startv.com.tr başvurulabilir.
yarışmacıların azıcık ucundan versen diyecekleri yarışma programıdır.
passaparola'nın isim değiştirmiş versiyonu.
az önce bir ablayla şöyle bi diyaloğu yaşandığı yarışma:

beyaz: ne kadarını alabileceğinizi düşünüyosunuz?
abla: hepsinin alamam!
*
passaparola'nın sonuna birazda var mısın yok musun(bababoom)eklenmiş halidir.Beyazıt Öztürk sunduğu için ayrı bir güzel olmuştur.
--spoiler--
soru: emine erdoğan'ın doğum gününe gittiği siyasetçi kimdir?
şıklar: castro/kaddafi
adamın cevabı: castro.
--spoiler--

(bkz: bildiğin passaparola lan bu)
başta passaparola olmak üzere aileler yarışıyor, akşam yıldızı ve var mısın yok musun yarışmalarının azıcık "ucundan" alarak ortaya bir karışım sunan program. maalesef olmamış. reytinglerde 25. sırayı alması da bunu gösteriyor...
muhtemelen birkaç hafta sonunda yayından kaldırılacak program. ülkemizde pek tutmayan bir formatı var.
özellikle kızların masaya vurup sonra ellerinde sakladıkları parayı göstermeleri çok komiktir.
ucundadadır ama şeyin* ucunda 1 milyon var. tahminimce yarışmadan 1 milyon falan kimse kazanamayacaktır.
beyaz'ın karizmasını yerle bir etmiş program.
beyaz'ın kalitesine yakışmamış. eğer acun sunsaydı;

(bkz: acun da 1 milyon var)
bildigin passaparola'yı ismi degistirip beyaz'ı koydukları yeni yarısma.beyaz show devam edecek mi bilmiyorum ama sırf bu yuzden yayınlanmazsa beyaz'a bunu layık goren dogan grubuna yazıklar olsundur.
bir fahişeyi ikna etme amacı ile söylenebilecek yaratıcı cümle.
final etabı var bu yarışmanın bababum mu ne!
dünyanın en saçma yarışma etabı olduguna kanaat getirdim..
10 kız var ellerine para yapıstırmıslar 3'ünde bozuk diğer 17'si kagit. sen kagıtları bulmaya calısıyorsun. kızlar arada masaya vuruyor falan ses dinliyorsun. bu etabı kım bulmuşsa beynini s.keyim afedersin.
ilk etaplar arak zaten pasaparolla'dan.
--spoiler--
soru: *...olan hayvanın cinsiyeti? d *
yarışan elemanın cevabı: erkek.
--spoiler--
yarışma başında dans eden kızları gördükten sonra bi halt olmaz bundan dediğim yarışma. o kalabalığın o kadarcık alanda uyumlu dans eder görünmesi zaten zor , ne diye doldurdunuz bu beceriksizleri oraya? ne ahenk var ne bir şey , hepsi kendini gösterme telaşında. tek kelimeyle rezalet.
ucuna varmak için baya bir efor sarfedeceğiniz yarışma.
an itibarıyla hande yener isimli organizmanın arkadaki dans eden volvoxlarla sikip attığı program...
(bkz: ucunda 1 milyon varsa başında neler vardır) *
--spoiler--
- hazır mıyız?
+ değiliz
- bi yerden başlamamız lazım
--spoiler--
bilgi ve şans yarışmalarından(passaparola,var mısın yok musun vs.) harmanlanarak oluşmuş bir programdır.açıkcası Beyaz'dan daha iyi bişey beklerdim olmamamış
aldığı reyting sonuçları yakın zamanda yayından kaldırılacağını işaret ediyor.

"bana da bir çok yarışma programı teklifi geliyor, hatta var mısın yok musun ilk bana teklif edildi. ama benim kendi programım* var zaten. onun için başka bir iş yapıp riske girmek istemiyorum. ileride çok iyi bir iş olursa deneriz" demişti beyazıt öztürk katıldığı bir programda.

ben de buradan kendisine "bu muydu lan, çok iyi iş? bunun için mi bekledin?" demek istiyorum.

ayrıca yarışmanın final bölümünun nasıl bir beynin ürünü olduğunu hala merak ediyorum. bu kadar salakça bir şey nasıl insanın aklına gelebilir?
- ucunda 1 milyon var şehrazat.
+ hahayt, sürekli değerim artıyo. 1 ytl olacak diyenler çatlasın.
- tut bakayım ucunu.
+ hihi.