bugün

ohoooo çok zaman öncede kalmış salınımdır, bacaktır.
futbol adamcıkları hangi maç olduğuna dair bakınızı iliştirsinler alta, ben bilemiyciim ama o kırık bacağı öyle alışılmadık biçimde salınırken gördüğümde dehşete düştüydüm. midemin bulandığını ve çişimin geldiğini de gayet net hatırlıyorum.

edit: çişimi yazmayacaktım yaa...
(bkz: 10 ay önce aynı bacaktan bir tane ben de yaptırdım)
ilgili herhangi bir gorsel materiali* olan yazara arti rep verilecek konu bacagidir.

gerci bisikletten dustugumde sol bilegim buna benzer bir hareket sergilemisti, ama kesmedi beni..
"o gün, o görüntüyü görmüş ve bacağın yaptığı harmonik harekete şahit olmuş küçük çocuklar" arasında bugün sapına kadar i.ne olanlar da vardır. g.t delikleri geniş olduğu için onlar da tutamaz pek.. e sözlük de kap olur altına sürülürse ne gelir g.tten!

(bkz: ebru gündeş klibindeki yarı çıplak uche)
zenci s.ki şakasına çok erken dakikalarda maruz kalmış sahalarda görmek istemediğimiz sertliğin bir sonucudur!

(bkz: bel vermek)
kaleci murat şahin değil rüştü rençber di. ayrıca uche rüştünün üzerinden atlamak yerine arkadan gelen futbolcuyu perdelemeye çalışınca olan oldu ve havaya diktiği bacağının hemen diz altından bacak sağa ve sola salınmıştı.
(bkz: ebru nun hayran olduğu bacak)
4 nisan 1999 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda, kendi takımın kalecisi murat şahin'in altında kalması sonucu zühur eden, en koyu g.saraylının bile yüreğini burkan bacaktır.
yalnız, o uche'deki nasıl bi tepkisizliktir öyle? sakızını rahat rahat çiğnemeye devam etti adam. *
arkadan gelen futbolcu da ertuğrul sağlam'dı o kırılma pozisyonunda.
pozisyon şimdiki migros tribünün hemen önündeki kalede gerçekleşmişti, hala gözümün önünden gitmez. o maç uche-högh ikilisinin son kez birlikte oynadığı maç oldu. o maçta kırmızı kart gören högh sene sonu takımdan gönderilmişti. uche ise sakatlığını atlatıp döndüğünde yedek kulübesine mahkum olmuştu.
ahan budur;

görsel

şu da olabilir pardon.

http://www.haberturk.com/galeriler/59813/21_k.jpg