bugün

bi kürt olarak hak verdiğim durum. resmen soyuyoruz adamları vergi vermeden dünyanın belediye yardımını alıyoruz. çocuk yardımı alıyoruz. üstüne bi de daha isyan ediyoruz. kaçakçılık desen bizde, yasadışı silahlanma desen bizde.

hak veriyorum.
(bkz: vereceksen huzur ver)
bir kürt olarak benimde hak verdiğim durum , uyuşturucu bizde , kaçak çay bizde , silah bizde , yan kesicilik bizde , darp , gasp , kan davası , bizde yetmez gibi adamların askerlerinin canına gasp ediyoruz , isyan ediyoruz.

Hak veriyorum.
(bkz: bir kürde bravo bile diyememek)
bir kürt olarak benim de hak verdiğim durum.

yazacak bir şey bırakmamışsınız amk.
bir gerizekalı beyanı.

öncelikle kafanı sikeyim. Halkın her eyleminden "vergi" adı altında para toplayıp, bu parayla da saray yapan, ayakkabı kutularında saklayan bir hükümet varsa, vergi kaçakçılığı yapmak abes olmaz. Tam aksine gereklidir. Her kış gizli zam yapan bir hükümete ne diye para vereyim ki?

Kürtler (sadece kürtler değil) keyifleri icabında isyan ediyor zaten. Kışın keyifleri icabında dağda göt donduruyorlar. Yok yani, yaşın kaç amk? Doğuda bir zamanlar kürtçe konuşmak yasaktı ulan. Asimilasyon olmasaydı niye dağa çıkacaklardı ki?

bak, bak: http://i.imgur.com/zJ3wkyj.jpg

Yok yani, bir de senin gibi kasabın bıçağını yalayan koyunları görünce, "su veren itfaiyenin..." diyorum kendi kendime. Azalarak bitin artık anasını satayım.

not: vergilerimi veren bir vatandaşım. en azından, şimdilik.
not2: troll olduğunun da farkındayım merak etme. yine de vardır senin gibi düşünenler...
Resimdeki komutanlar kimse ellerine sağlık.