bugün

bomboş yaşamakta oldukları kesin. Okul, dershane, ev. Ev, dershane, okul... Arkadaş kavramı facebook sayfalarındaki kişi sayısı malesef.
Sınavlar tarafından zikildikleri için yeni sex pozisyonları ile uğraşıyorlar.
idaa ile uğraşıyoruz efendim.
Çoğumuz Asosyel. Karı kızla uğraşıp masturbasyon peşinde koşan nesil. Youtubeye Songül karlı,Esra erol frikikleri yazan gençlik.
bizi utandırmakla meşguller.
http://alkislarlayasiyoru...urum-benim-gtumu-aciyolar
Ugrasmiyoruz.
staj yapmaktayım ve yanında dgsye hazırlanmaktayım.
(bkz: harlem shake)
her ne kadar hepsi genç olmasada 1Milyonu aşkın kişi ygs ile uğraşıyor.
ya iş arıyor, ya hamallık yapıyor, ya da para yiyor.
An itibariyle o gençlerden biri muhasebe çalışıyor inatla karşılıklar hesabı, karşılık giderleri, reeskont faiz giderleri, hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyor.
şu an facebook'ta.
(bkz: masturbasyon)
internet üzerinden vatan kurtarıyor.

her geçen gün bu hususta çığır açıyorlar. durduramıyoruz efendim.
ayran içiyorum şu an.
karı kız, ortam, full taşşak, boş oturma, internet. internette ise saçma salak aşk sözleri ve laf sokma tarzı başlıklar ve girişimler. genel olarak boş ve bunu devam ettiren bir gençlik.
sözlükte milliyetçi trollüğü oynuyor.
Şu anda anayasa hukuku üzerinde yoğunlaşıyor. Malum vizeler başlayacak.
google'de iki ve üç harfli kelimeler aramakla uğraşıyor.
anket yapıyor.
okumakla uğraşıyor ama ne okumak yoldan çevir birini sor hepsi öğrenci ama ne işse okuyupta yapmak istediklerini gerçekleştiremiyor çocuk tiyatroyla müzikle futbolla uğraşmak orda kendini görmek istiyor aile sosyal çevre doktor avukat olsun makam mevki sahibi olsun istiyor sonuç olarak milyonlarca genç okumuş ve işsiz oluyor okumaya devam!
sol eliyle.
cevabı içinde saklı olan soru. kapitalizmin yurdun her yanını işgal ettiği şu günlerde, bizim gençlerimiz kapitalizmin birer neferleri olmak üzere, haklı oldukları davalarına adamışlardır kendilerini. iş sahibi olabilmek için üniversiteyi bitirmek, üniversiteyi bitirebilmek için derslerine çok çalışmak zorundadır. iş sahibi olunca, sabahtan akşama kadar çalışmak ve aç kalmamak zorundadır. gençlerimizin bu yaşam biçimi devletin utanç tablosudur. sorun gençlikte değil, bu ülkeye yeşil sermayeyi musallat etmiş ebeveynlerindedir.
(bkz: avm satış elemanları).
sosyla ağlarda takılıyor. (bkz: facebook)
edit (bkz: amgötmeme)