bugün

türke yakışır davranış.
sırtımızdan vuran, çoluk çocuk demeden anadoluma kan ağlatan, kötü günümüzü kollayan millete, türkün vijdanını ve karakterini en güzel şekilde anlatan, örnek davranış.
türkü bir daha tanısınlarda utansınlar.
karşılığında yunan kızlarının alınacağı tahaüüdü verilirse, şu anda ayranımız yok içmeye edebiyatı yapanların destek vereceği mesajdır.
"hayatta bazı fırsatlar bir kere eline geçer" sözünü aklımıza getiren hadise.

yapılması gereken ilk işlem ise (#7549300). ayrıca (bkz: survivor nadia) ayarındaki gençlerle tüm memleketin sevaba girmesi durumudur.
sözlük yazarlarının düzeyini ve olaylara yaklaşımlarındaki bayağılını apaçık ortaya seren durum. Hayatınızda diplomasi kelimesini hiç mi duymadınız? Yok kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş, ayranı yokmuş içmeyeymiş... Ne manidar, ne anlamlı laflar söylermiş bizim sözlük ahalisi. Millete koyun, kuzu derken kendi kuş beyninden habersiz güya laf söylüyor bizimkiler.
hadi yardım edin derlerse ne vericez acaba çok merak ediyorum.
son dönemde yinelenen mesajdır.
" tits for greece " kutsal yardım..
(bkz: kamyonla abazan yardımı yapılır)
sen önce kendine yardım et diye bir cevap gelmesi muhtemeldir bu mesaja.
seçim yatırımıdır. seneye bu vakitler seçim mitinglerinde başbakanın sesi şimdiden kulağıma geldi bile.
--spoiler--
ne ekonomik krizi! türkiye'de kriz mriz yok. biz yunanistana bile yardım yaptık. bizde kriz ne gezer!
--spoiler--